صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / ایجاد پارک فرهنگ و هنر دانشگاه سوره برای کارآفرینی دانشجویان
University of Surat

رئیس دانشگاه سوره خبر داد

ایجاد پارک فرهنگ و هنر دانشگاه سوره برای کارآفرینی دانشجویان

کسب و کار نیوز - رئیس دانشگاه سوره گفت: کارآفرینی باید برای دانشجویان دانشگاه سوره پیگیری شود و برای تحقق آن به دنبال ایجاد پارک فرهنگ و هنر با همکاری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی هستیم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  ایلنا، محمدحسین ساعی در اولین جلسه رسمی با معاونین و اعضای هیات رئیسه این دانشگاه که با حضور نمایندگان سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد با اشاره به ملزومات فعالیت در محیط‌های دانشگاهی گفت: کار دانشگاهی نیاز به مشارکت همگانی دارد و تک تک اجزاء این مجموعه باید منظم و دقیق در جهت دست یافتن به اهداف دانشگاه حرکت کنند.

وی با بیان اینکه هر دانشگاه یک هویتی برای خود دارد و افراد با توجه به آن، دانشگاه مدنظر را برای تحصیل انتخاب می‌کنند افزود: باید هویت دانشگاه سوره بیش از پیش تبیین و به دیگران معرفی شود و این امر بین نخبگان ضرورتی مضاعف دارد.

رئیس دانشگاه سوره با اشاره به اینکه ارتباطات فراگیر سازمانی و بین دانشگاهی اهمیت بسیاری دارد گفت: در حال حاضر بین دانشگاه‌های هنری کشور ارتباط منسجمی وجود ندارد و باید این اتفاق رقم بخورد.

وی با تاکید بر لزوم هم‌افزایی بین این دانشگاه و زیرمجموعه‌های سازمان تبلیغات اسلامی افزود: کارآفرینی موضوعی است که باید بطور جد برای دانشجویان دانشگاه سوره پیگیری شود و برای تحقق آن به دنبال ایجاد پارک فرهنگ و هنر شبیه پارک‌های علم و فناوری با همکاری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی هستیم تا دانشجویان ما علاوه بر اینکه تبدیل به کارآفرین شده و درآمد کسب می‌کنند بتوانند بخشی از مشکل جامعه را نیز حل کنند.

وی با اشاره به دانشگاه‌های فرهنگی هنری در کشورهای عربستان، امارات، قطر، ترکیه و پاکستان گفت: در جهان اسلام دانشگاه‌های فرهنگی هنری که کار جدی در این زمینه انجام دهند وجود ندارد و اگر بتوانیم به اهداف متعالی اشاره شده در اساسنامه دانشگاه سوره دست پیدا کنیم بدون تردید این دانشگاه به دانشگاهی برجسته در سطح جهان اسلامی تبدیل می‌شود و بنده با هدف دستیابی به همین مهم در این دانشگاه حضور پیدا کرده‌ام.

رئیس دانشگاه سوره با بیان اینکه هر کسی در فضای دانشگاهی کشور فعالیت کرده باشد تایید می‌کند که دانشگاه سوره یکی از برترین دانشگاه‌های غیردولتی و غیرانتفاعی است، اظهار داشت: چشم انداز روشن است و امید داریم آینده‌ای پر نور و پر برکت برای دانشگاه سوره رقم بخورد.

همچنین مطالعه کنید:

company

کارخانه نوآوری آزادی الگویی مناسب از همکاری دولت و بخش خصوصی است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، آبان ماه سال جاری بود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *