صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / نتایج کمانداران در روز نخست مسابقات قهرمانی جهان
کمانداران

نتایج کمانداران در روز نخست مسابقات قهرمانی جهان

کسب و کار نیوز: در ادامه روز نخست مسابقات تیراندازی با کمان نوجوانان و جوانان قهرمانی جهان در اسپانیا، نتایج کمانداران کشورمان مشخص شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان نوجوانان و جوانان قهرمانی جهان در اسپانیا و در کامپوند جوانان پسر، دانیال حیدرزاده با ۷۰۰ امتیاز در رده چهارم ایستاد. وی در دور اول و دوم مرحله حذفی استراحت دارد و در مرحله سوم به مصاف حریفان خود می‌رود.
در بخش دختران نیز گیسا بایبوردی با ۶۷۰ امتیاز در رده ۲۶ قرار گرفت. وی در دور نخست مرحله حذفی برابر کمانداری از کانادا با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۳۰ به پیروزی رسید و حریف کمانداری از نروژ در دور دوم مرحله حذفی شد.
در بخش ریکرو نوجوانان پسر، امیر یزدانی و امیرعلی شیرغلامی به ترتیب با ۶۵۱ و ۶۲۷ امتیاز در رده‌های ۳۴ و ۶۹ ایستادند و باید در مرحله نخست حذفی به ترتیب با حریفانی از چین و اوکراین روبه رو شوند.
در بخش ریکرو نوجوانان دختر، نگار رجبی با ۶۲۱ امتیاز چهل و ششم شد و در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از لهستان رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
در کامپوند میکس تیم جوانان تیم ایران با ترکیب دانیال حیدرزاده و گیسا بایبوری در دور مقدماتی یازدهم شدند و پس از استراحت در دور نخست مرحله حذفی در دور دوم باید به مصاف تیم ترکیه بروند.
در ریکرو میکس تیم، تیم نوجوانان ایران با ترکیب امیر یزدانی و نگار رجبی با ۱۲۷۲ امتیاز در رده ۱۸ ایستادند. ایتالیا حریف ایران در دور نخست مرحله حذفی خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

تمدید معافیت آمریکا برای واردات گاز و برق ایران

تمدید معافیت آمریکا برای واردات گاز و برق ایران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *