پنج شنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / داوید دخیا دروازه بان اول قطعی اسپانیا نیست!
روبرت مورنو

سرمربی اسپانیا:

داوید دخیا دروازه بان اول قطعی اسپانیا نیست!

کسب و کار نیوز: روبرت مورنو، سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا، در گفتگو با رادیو کادناسر پیرامون وضعیت دروازه بان های تیم خود صحبت کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بعد از اتمام دوران درخشان ایکر کاسیاس در لاروخا، با نظر ویسنته دل بوسکه داوید دخیا سنگربان باشگاه منچستر یونایتد، به عنوان دروازه بان شماره یک تیم ملی اسپانیا انتخاب شد.
بعد از کنار رفتن دل بوسکه شرایط تغییر نکرد و خولن لوپتگی و لوئیز انریکه نیز دخیا را به عنوان دروازه بان ثابت تیم خود برگزیدند.
اما روبرت مورنو، دستیار سابق انریکه در تیم ملی اسپانیا و سرمربی فعلی این تیم، نظر دیگری در مورد دیگر انتخاب های خود در پست دروازه بانی دارد.
وی در مصاحبه با کادنا سر گفت:” دخیا، کپا و پائو لوپز دروازه بانان من هستند. هیچ کدام از آنها جلوتر از یکدیگر نیستند. من میخواهم با سه دروازه بان آماده برای رقابت به یورو برسم. همه ی آنها در سطح بالایی قرار دارند. در بارسا ما با دروازه بانان آماده، سه گانه را فتح کردیم.”
مورنو همچنین در رابطه با شرایط لوئیز انریکه که بخاطر دلایل شخصی از سمت سرمربیگی اسپانیا کنار رفت، گفت:” من چیز زیادی درباره او نمی توانم به شما بگویم. او در حال مبارزه است.
دوستی بین ما از مستطیل سبز فراتر می رود. من از او یاد گرفتم که چگونه با بازیکنان ارتباط بر قرار کنم. یاد گرفتم که بازیکنان چطور فکر می کنند، چه چیزی می خواهند و به چه چیزی احتیاج دارند.”
تیم ملی اسپانیا با رهبری روبرت مورنو در ادامه رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، روز های چهاردهم و هفدهم شهریورماه به مصاف رومانی و جزایر فارو خواهد رفت.

همچنین مطالعه کنید:

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, محمدصادق معتمدیان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *