صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / بهینه‌سازی استاندارد کالاها؛ اولویت صنعت گاز
بهینه‌سازی استاندارد کالاها؛ اولویت صنعت گاز

در نشست مدیران شرکت ملی گاز با اعضای هیئت‌مدیره انجمن استصنا مطرح شد

بهینه‌سازی استاندارد کالاها؛ اولویت صنعت گاز

کسب و کار نیوز: معاون وزیر نفت در امور گاز در دیدار با اعضای انجمن استصنا، بهینه‌سازی استاندارد کالاهای مورد نیاز صنعت گاز را از اولویت‌های این صنعت عنوان و بر لزوم حذف مقررات دست‌وپاگیر تاکید کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, حسن منتظر تربتی در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت (استصنا)، این انجمن را پلی بین مصرف‌کننده و تولیدکننده عنوان کرد و گفت: حضور و فعالیت پایدار چنین انجمن‌هایی برای برقراری ارتباط مستمر بین تولیدکننده و مصرف‌کننده الزامی است.
وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد کالاهای مورد نیاز بخش گازرسانی و انتقال گاز به دست سازندگان ایرانی تولید می‌شود، تاکید کرد: تامین و بومی‌سازی کالاها در بخش پالایشگاهی صنعت گاز از سوی انجمن‌های متعهد ایرانی باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون وزیر نفت در امور گاز موضوع ارتقای استاندارد کالاها در شرکت ملی گاز ایران را بسیار مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: افزون بر این، موضوع تامین کالاها نیز بسیار اهمیت دارد و باید در کارگروه مشترک استاندارد و کالا مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، پرهیز از برقراری مقررات دست‌وپاگیر را لازمه ایجاد فضای مناسب بین تولیدکننده و مصرف‌کننده دانست و اظهار کرد: اولویت صنعت گاز در بخش تامین کالا، بهینه‌سازی استانداردهای موجود است تا به خودکفایی روزافزون در تامین کالای استاندارد و با کیفیت مورد نیاز این صنعت دست یابیم.

همچنین مطالعه کنید:

دوره‌های توانمندسازی فعالان گردشگری

شرکت ۱۵۹۴ نفر در دوره‌های توانمندسازی فعالان گردشگری هرمزگان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, رضا برومند بابیان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *