چهارشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / مهدی‌خانی: آقا یحیی گفت تو را نمی‌خواهم!
بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو خراسان

مشکل انضباطی ندارم

مهدی‌خانی: آقا یحیی گفت تو را نمی‌خواهم!

کسب و کار نیوز: بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت: به دلیل عدم تمایلم برای تمدید قرارداد سه ساله، باشگاه مرا نخواسته است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, شب گذشته فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو خراسان از تلاش برای حل مشکل مهدی مهدی‌خانی برای بازگشت به تمرینات شهرخودرو خبرداد. با این حال مهدی خانی در گفتگو با خبرنگار ورزش سه گفت: من یکسال دیگر با شهرخودرو قرارداد دارم اما متاسفانه سوتفاهم شده و عدم تمایل من به تمدید قرارداد سه ساله باعث شده تا با آقای گل‌محمدی به اختلاف بخوریم و این مشکل انضباطی قلمداد شده‌ است.
وی ادامه داد: من بر سر تمرینات شهرخودرو نیز حاضر شدم اما آقای گل‌محمدی صریحا گفتند که مرا نمی‌خواهند. من خاطرات خوبی از پدیده و شهرخودرو دارم و تمایل دارم اکنون که نظر سرمربی چنین است رضایتنامه و تسویه مرا بدهند تا به دنبال زندگی فوتبالی خود بروم. هیچ گلایه‌ای از هیچکس هم ندارم و بابت تمام زحمت‌هایی که باشگاه برایم کشیده ممنونم.
گفتنی است فرهاد حمیداوی شب گذشته در برنامه زنده شبکه خراسان رضوی عنوان کرد که اختلاف نظر به وجود آمده را با استفاده از جایگاه خود در باشگاه شهرخودرو خراسان و با جلب رضایت کادر فنی حل خواهد کرد.

همچنین مطالعه کنید:

موزه‌های آذربایجان شرقی

موزه‌های آذربایجان شرقی به QR Code مجهز می‌شوند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, احمد حمزه زاده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *