چهارشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / رضا یزدانی در انتظار نشست کادر فنی تیم ملی کشتی
آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی

رضا یزدانی در انتظار نشست کادر فنی تیم ملی کشتی

کسب و کار نیوز: آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی کشورمان همچنان برای رسیدن به دوبنده تیم اعزامی در رقابتهای جهانی در انتظار نشست ویژه کادر فنی و تصمیم نهایی است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, رضا یزدانی چندی پیش در حالیکه در لیست نفرات اعزامی به تورنمنت بین المللی گرجستان قرار داشت و باید در این میدان تدارکاتی به مصاف رقبای خود می رفت، در واپسین لحظات اعزام طی نامه ای به کادر فنی از همراهی تیم انصراف داد. تصمیمی که به گفته خودش به دلیل بیماری و عدم آمادگی لازم اتخاد شده بود اما کادر فنی را وارد چالش جدیدی کرد تا بحث انتخاب ملی پوش وزن ۹۷ کیلوگرم با ابهام بیشتری مواجه شود.
به هر حال رضا یزدانی همچنان به تمریناتش در اردوی تیم ملی کشتی آزاد ادامه می دهد و همچنان امیدوار است بتواند نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان باشد، اما فعلا برای قطعی شدن این موضوع باید در انتظار تصمیم کادر فنی بماند.
طبق گفته کادر فنی قرار است نشست ویژه ای طی روزهای اخیر تا قبل از آغاز اردوی جدید آزادکاران برگزار شود و نامه رضا یزدانی و همچنین نظر کمیسیون پزشکی در این خصوص مورد بررسی کادر فنی قرار گیرد. بدین ترتیب یزدانی باید همچنان در انتظار این نشست باشد تا تکلفیش برای حضور در رقابتهای جهانی مشخص شود.
ترکیب نهایی تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان روز ۱۶ شهریور ماه اعلام می شود که کادر فنی اعلام کرده تا آن زمان احتمال هر تغییری در ترکیب مورد نظر وجود دارد.

همچنین مطالعه کنید:

کاهش پروازهای داخلی تا بیش از ۹۰ درصد

  به گزارش کسب و کار نیوز در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *