صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / از دروازه‌بان‌های بزرگ استقلال رخصت می گیرم
دروازه بان جدید تیم فوتبال استقلال

ناصری: بگویم جاه طلب نیستم دروغ است

از دروازه‌بان‌های بزرگ استقلال رخصت می گیرم

کسب و کار نیوز: دروازه بان جدید تیم فوتبال استقلال می گوید کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی این تیم دارد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, محمد ناصری بعد از تایید استراماچونی به ورزش سه گفت: دقیقا هفته پیش بود از طریق باشگاه ستقلال با من صحبت کردند. از طریق مدیربرنامه هایم فیلم بازی من را دیدند و از من خواستند سر تمرین حاضر شوم و آقای استراماچونی و غلامپور من را ببینند. چون قلبا استقلال را دوست داشتم قبول کردم و توانستم نظر مثبت آقای استراماچونی را جلب کنم.
او در پاسخ به این سوال که آیا قبول کرده به عنوان گلر دوم در استقلال حضور داشته باشد یا نه هم گفت: این دروغ است بگویم جاه طلب نیستم. هر بازیکنی وقتی به باشگاه بزرگ پا می گذارد دوست دارد جاه طلب باشد. من دارم با گلر بزرگی رقابت می کنم که سختی کشیده است و سال ها در استقلال بوده است. حسینی را خیلی دوست دارم و یک رفاقت دیرینه داریم. قبل از رقابت با هم رفیق هستیم و برای پیشرفت استقلال تلاش می کنیم.
دروازه بان جدید استقلال در مورد سابقه دوستی اش با حسینی هم می گوید: در تیم های پایه در رده ملی هم بازی بودیم و من او را سال ها است می شناسم و رفاقت نزدیکی با هم داریم.
وی افزود: ما یک رقابت سالم داریم. سیدحسین حسینی گلر ملی پوش است و کار من سخت است تا بتوانم به ترکیب اصلی برسم.
ناصری در پایان گفت: من جا دارد از خانواده ناصر حجازی، سید مهدی رحمتی و آقای طالب تشکر کنم که برای استقلال افتخار آفرینی کردند و کاری کردند که توقع هواداران استقلال از دروازه بان های تیم شان بالا برود. باید جا در پای بازیکنان بزرگ استقلال بگذارم و از آنها برای حضور در این تیم رخصت می گیرم. حتما به آنها برای پوشیدن پیراهن استقلال زنگ هم می زنم.

همچنین مطالعه کنید:

مسکن در انتظار پایان رکود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *