صفحه اصلی / استان ها / گرد و غبار، مهمان ناخوانده آسمان قم
گرد و غبار

گرد و غبار، مهمان ناخوانده آسمان قم

کسب و کار نیوز :یک کارشناس هواشناسی گفت: آسمان قم از امروز(پنجشنبه) تا دو روز آینده غبارآلود خواهد بود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, محمدجواد ترابیان عنوان کرد: امروز(پنجشنبه) آسمان استان کمی تا قسمتی ابری است و در شب شاهد افزایش موقت ابر خواهیم بود، همچنین امروز در برخی ساعات افزایش سرعت وزش باد را خواهیم داشت و هوا نیز همچنان غبارآلود است.
وی افزود: بیشینه هوای امروز پنجشنبه ۴۵ درجه سانتی‌گراد، کمینه هوا ۲۵ درجه سانتی‌گراد و وزش باد ۲۰ تا ۳۵ کیلومتر خواهد بود.
این کارشناس هواشناسی در خصوص وضعیت جوی دو روز آینده بیان کرد: فردا و پس‌فردا شاهد آسمانی ابری، همراه با وزش باد نسبتا شدید هستیم، آسمان این دو روز هم همچنان غبارآلود باقی می ماند.
ترابیان ادامه داد: حداکثر دمای جمعه به ۴۴ و حداقل دما به ۲۷ درجه سانتی‌گراد می‌رسد، بیشینه و کمینه دما روز شنبه نیز ۴۳ و ۲۶ درجه سانتی‌گراد خواهدبود؛ همچنین سرعت وزش باد در روز جمعه و شنبه به ۳۵ تا ۵۰ کیلومترخواهد رسید.
ترابیان اضافه کرد: شهر قم با حداقل دمای ۲۵ درجه سانتی‌گراد، کمترین دما و جمکران با حداکثر دمای ۴۴ درجه سانتی‌گراد بیشترین دما را، در ۲۴ ساعت گذشته به نام خود ثبت کرده‌ است.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مالتی‌مدیای سایپاشاهین از منبع داخلی سوم آغاز شد/ تولیدکننده از مجموعه‌های مهم تامین قطعات الکترونیکی پیشرفته و باکیفیت مورد استفاده در صنایع دفاعی است

به گزارش سایپانیوز، محمدحسن جبلی‌جوان با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودروسازی سایپا باهدف استفاده از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *