صفحه اصلی / سرخط خبرها / قیمت هیچ‌یک از محصولات سایپا افزایش نیافته است

معاون بازاريابي و فروش سايپا:

قیمت هیچ‌یک از محصولات سایپا افزایش نیافته است

کسب و کار نیوز -معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا گفت: سايپا با استقبال از كاهش قيمت‌ها در بازار، هيچ‌گونه افزايشي در قيمت محصولات خود نداده و خواهان آرامش بازار است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، حسین کاظمی با اشاره به ثبات قیمت محصولات سایپا در ماه‌های اخیر افزود: در حال حاضر با گذشت چند ماه از تغییر دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو، سایپا به عرضه محصولات خود با قیمت ثابت ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به افزایش قیمت برخی از خودروهای تولید داخل گفت: هیچ‌یک از این افزایش قیمت‌ها مربوط به سایپا نبوده و این گروه خود را ملزم به حفظ ثبات می‌داند.

کاظمی تصریح کرد: سایپا ظرفیت روزانه فروش فوری اعتباری محصولات خود را نیز تا حد ممکن افزایش داده تا مصرف‌کنندگان واقعی بتوانند از مزیت‌های موجود در آن استفاده کنند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: افزوده شدن خودرو تیبا به سبد محصولات قابل عرضه در طرح فروش اعتباری از دیگر اقداماتی بود که با هدف پوشش نیازهای مختلف بازار صورت گرفت.

وی ادامه داد: بازار خودرو در حوزه قیمتی روند کاهشی را تجربه می‌کند و گروه سایپا نیز با هدف کمک به حفظ و بهبود وضع موجود، علاوه بر ثابت‌نگه‌داشتن قیمت محصولات خود، عرضه به بازار را با سرعت بیشتری دنبال می‌کند.

وی از بازگشت امکان اعلام قیمت‌ها در سایت‌های اینترنتی خرید و فروش کالا به سایت‌های اینترنتی خرید و فروش خودرو انتقاد کرد و خواستار خرید محصولات سایپا توسط مشتریان از طریق سایت رسمی این گروه شد.

کاظمی افزود: سایپا به کنترل قیمت محصولات خود در بازار و از بین بردن واسطه‌گری‌ها از طریق کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار ادامه خواهد داد.

همچنین مطالعه کنید:

محبوب‌ترین خانه‌ها از نظر خریداران مسکن چه خانه‌هایی است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد در تیرماه امسال ۵ هزار و ۷۰۱ فقره معامله مسکن به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *