صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / انتقاد دختر اسکی باز از سیاست فدراسیون
فروغ عباسی

عباسی: می گویند ما رده بزرگسالان نمی خواهیم!

انتقاد دختر اسکی باز از سیاست فدراسیون

کسب و کار نیوز: ملی پوش اسکی بانوان ایران با انتقاد از سیاست جدید فدراسیون گفت: نباید ما را به این راحتی کنار بگذارند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, فروغ عباسی، ملی پوش اسکی بانوان که در سال ۲۰۱۸ در المپیک زمستانی حضور داشت و از تجربه بالایی در این رشته برخوردار است، در ضیافت رییس هلال احمر با ورزشکاران به بهانه کمپین “ورزش سه” برای کمک به سیل زدگان شرکت کرد.
این بانوی شیرازی اسکی ایران در حاشیه این مراسم در واکنش به شایعاتی مبنی بر خداحافظی اش و همچنین وضعیت فعلی او در رشته اسکی به “ورزش سه” گفت: در حال حاضر که تابستان است و ما در اردوی تیم ملی نیستیم. البته امسال به خاطر سیاست جدید فدراسیون ما را دعوت نکردند! با وجود اینکه من نفر اول اسلالوم در مسابقات کشوری شدم،‌متاسفانه دعوتی از من نشد.
وی افزود: می گویند فقط می خواهیم روی نونهالان و نوجوانان کار کنیم و بزرگسالان را کلا کنار گذاشتند! حتی یک تماس هم در ماه‌های اخیر با من و چند تن دیگر از اسکی بازان گرفته نشده که کجا هستیم و چه کار می کنیم.
عباسی در پایان با انتقاد از فدراسیون گفت: امیدوارم به این راحتی ما را کنار نگذارند. به هر حال ما سال ها برای این رشته زحمت کشیدیم و روی ما سرمایه گذاری شده است. اینکه راحت و سریع بخواهند ما را کنار بگذارند، دور از انصاف است.

همچنین مطالعه کنید:

هشدار سخنگوی صنعت برق ایران به سازمان‌های پرمصرف

به گزارش کسب و کار نیوز ، مصطفی رجبی مشهدی در گفتگوی زنده با شبکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *