صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / امضای ۳ تفاهمنامه توسط شناسا از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد

امضای ۳ تفاهمنامه توسط شناسا از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد

کسب و کار نیوز- در راستای توسعه فعالیت‌های مجموعه شناسا و هم‌افزایی با سایر سازمان‌های مؤثر در اكوسیستم کارآفرینی كشور، سه تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین تریگ‌آپ و مجموعه‌های فعال منتخب زیست‌بوم كارآفرینی به امضا رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اخباربانک، با توجه به نقش‌آفرینی مجموعه شناسا در زیست‌بوم کارآفرینی کشور و با هدف کمک به رشد و توسعه این فضا، مجموعه اقدامات موثری که هم راستا با چشم انداز بلندمدت این مجموعه است، برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی می‌شود. از جمله این اقدامات برقراری تفاهم‌نامه‌هایی با نهادها و سازمان‌هایی است که به نوعی بخشی از این زنجیره ارزش بوده و خلق ارزش می‌کنند.

در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با محوریت توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناوری‌های ورزشی و سلامت، با ایجاد هم‌افزایی و همچنین همکاری مشترک در زمینه توسعه سیاست‌های اقتصاد دانش‌بنیان و حمایت از ایده‌ها، مابین شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و پژوهشگاه علوم ورزشی به امضا رسید.

تفاهم‌نامه دیگری نیز در زمینه توسعه زیست‌بوم کارآفرینی انرژی کشور و فناوری‌های مرتبط با آن، بین تریگ آپ و شتابدهنده آی تک به امضا رسید. مواردی همچون ایجاد هم‌افزایی و همکاری مشترک از طرح‌های فناورانه، سرمایه‌گذاری‌های مشترک در طرح‌های کسب و کاری این حوزه، برگزاری رویدادهای کارآفرینی و همچنین تعاملات سازنده بین این دو مجموعه، از جمله مفاد مورد تفاهم بوده است.

همچنین تفاهم‌نامه‌ای نیز مابین شتابدهنده تریگ‌آپ و شرکت ابرآروان، از مجموعه‌های موفق در اکوسیستم کارآفرینی کشور، در راستای تقویت زیست‌بوم کارآفرینی و ارایه خدمات هرچه بهتر به استارتاپ‌ها و همچنین ارایه سرویس‌های متنوع زیرساخت ابری و با کیفیت جهت رشد استارتاپ‌های شتابدهنده تریگ آپ از طرف ابرآروان به‌صورت رایگان برای مدت یکسال به امضا رسید.

گفتنی است بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در حوزه محصولات، خدمات و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور مجموعه شناسا، از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد برگزار شد.

همچنین مطالعه کنید:

اصلاح سیاست تخصیص ارز دولتی

سرمقاله زمانی که دولت خبر تخصیص ارز دولتی یا همان ارز ۴۲۰۰ تومانی را اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *