صفحه اصلی / سرخط خبرها / سایپایدک، برترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو کشور

سازمان خدمات پس از فروش سايپا اعلام کرد

سایپایدک، برترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو کشور

کسب و کار نیوز- سازمان خدمات پس از فروش سايپا موفق به كسب رتبه نخست ارزيابي شبكه نمايندگي‌ها در بين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو شد و عنوان برترين شبكه خدمات پس از فروش خودروي كشور به سايپايدك اختصاص يافت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، مدیرعامل سایپایدک با اعلام این خبر افزود: در سال رونق تولید و با تلاش شبکه نمایندگی‌ها، در آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، سایپایدک موفق به کسب رتبه نخست ارزیابی شبکه نمایندگی‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش شد.

بهزاد پناهی ادامه داد: بر اساس اعلام نتایج ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، سایپایدک با دارا بودن ۶۰۰ نمایندگی مجاز و کسب امتیاز ۸۸ در ارزیابی خودروهای سبک و امتیاز ۸۶ در ارزیابی خودروهای سنگین (زامیاد)، موفق به کسب مقام اول در بین ۴۵ شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و مجموع ۲۴۵۰ نمایندگی مجاز سبک و سنگین بر اساس امتیاز ارزیابی وضعیت تعمیرگاه های مجاز شده است و این در حالی است که امتیاز متوسط تعمیرگاههای سبک و سنگین کل کشور به ترتیب ۸۳ و ۷۶ بوده است.

پناهی افزود: شرکت سایپایدک از حیث اجرای مفاد آئین نامه قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، جایگاه دارای انطباق خیلی زیاد را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل سایپایدک یادآور شد: در ارزیابی سال ۱۳۹۷ بر اساس معیارهای دستورالعمل شرایط و ضوابط ارزیابی خدمات پس از فروش، ۳۳۰ نمایندگی این شرکت در سطح کشور موفق به کسب رتبه یک شدند که منتج به بیشترین رشد امتیاز شده است. همچنین سایپایدک در بخش امتیاز رضایت شبکه از شرکت‌های خدمات پس از فروش، موفق به کسب مقام نخست در بین شرکت‌های تولید کننده خودرو شده است.

همچنین مطالعه کنید:

پرداخت حقوق های نجومی در مناطق آزاد تکذیب شد

در جوابیه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *