صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / بزیک: با کفش‌های هاشمی‌نسب گل می‌زدم
ادموند بزیک

اغلب نوجوانان با پرداخت پول عضو تیم‌های پایه می‌شوند

بزیک: با کفش‌های هاشمی‌نسب گل می‌زدم

کسب و کار نیوز: بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اغلب نوجوانان با پرداخت پول عضو تیم‌های پایه می‌شوند و تیم‌ها با دریافت پول بسته می‌شوند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بانک ورزش, ادموند بزیک، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» درباره حضورش در برنامه ستاره‌ساز به‌عنوان مربی گفت: از استعدادیابی خوشم می‌آید و شرکت‌کنندگان این مسابقه هم اغلب از قشر محروم بودند که دیده نمی‌شدند. از این برنامه خیلی استقبال شد، گرچه اشکالاتی داشت، اما برای نوجوانان و جوانان جذاب بود.
وی درباره کار در تیم‌های پایه افزود: تیم‌های بزرگسال خیلی رصد می‌شوند، اما بیشتر تیم‌های پایه پولی بسته می‌شود. در تیم پایه مربی ۲۵ میلیون حقوق می‌گیرد، اما در تیم‌های بزرگسال مربیان یک میلیارد حقوق می‌گیرند. ما نمی‌توانیم این حرف‌ها را ثابت کنیم و چیزهایی که دیده‌ام را می‌گویم که اغلب نوجوانان با پرداخت پول در تیم‌ها بالا می‌روند. البته در تیم‌هایی مثل پیکان و سایپا این مسائل رعایت می‌شود.
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره ماجرای پوشیدن کفش‌های مهدی هاشمی‌نسب و گلایه او از این موضوع توضیح داد: من با استوک‌های مهدی هاشمی‌نسب گل می‌زدم او با استوک‌های من! ماجرا هم از این قرار بود که من چند بازی گل نزده بودم و او پیشنهاد داد کفش او را بپوشم تا گل بزنم. من هم برایش یک جفت کفش دیگر خریدم.
بزیک درباره آینده برنامه «ستاره ساز» گفت: فصل دوم این مسابقه به سمت حرفه‌ای‌تری می‌رود. ستاره ساز ثابت کرد بچه‌ها دیده می‌شوند و یک ریال هم از کسی گرفته نشد. ما واقعاً استعدادیابی کردیم و بچه‌ها خیلی زیاد بودند. خود من حدود سه چهار هزار ویدئو و از نزدیک هم هزار نفر را در تمرین دیدم.

همچنین مطالعه کنید:

نقدینگی به ۵ هزار هزار میلیارد تومان خواهد رسید/خلق پول ۴۲هزار برابر اما تولید ۱.۷ برابر شد

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین عیوضلو در نشست «سیاست‌های اقتصادی پیشنهادی به دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *