صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / تمدید ثبت‌نام جشنواره کارآفرینان برتر تا ۲۰ مرداد

دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد

تمدید ثبت‌نام جشنواره کارآفرینان برتر تا ۲۰ مرداد

کسب و کار نیوز- بر اساس اعلام دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر تا ۲۰ مرداد ماه جاری تمدید شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، هدف از برگزاری سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر انتخاب کارآفرینانی است که تلاش‌های آنها موجب تحول قابل توجه بر صنعت شده است. رویکرد این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه‌های غیردولتی است که نوآوری آنها منجر به رشد و توسعه شده است.

جشنواره کارآفرینان برتر بر اساس بررسی اطلاعات و داده‌های رشد بنگاه‌ها و از طریق داوری‌های تخصصیِ مجازی و میدانی برگزار می‌شود و کارآفرینان تا ۲۰ مرداد ماه فرصت دارند برای شرکت در این رقابت در سامانه کارآفرینان برتر به نشانی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

پیش از این مدیرکل توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت کار  ۳۱ تیرماه را آخرین مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر اعلام و عضویت در اتاق فکر کارآفرینی استان و عضویت در باشگاه کارآفرینان برتر کشور را از جمله مزایای پیش‌بینی شده برای کارآفرینان برتر منتخب در جشنواره عنوان کرده بود.

همچنین مطالعه کنید:

بازار سهام باعث تورم نمی‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *