صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / عطایی: فشار روانی بازیکنان را کنترل کردیم
بهروز عطایی

از شکست دادن چک خوشحالم

عطایی: فشار روانی بازیکنان را کنترل کردیم

کسب وکار نیوز :سرمربی تیم والیبال جوانان ایران از پیروزی شاگردانش برابر چک و صعود به مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان ابراز خرسندی کرد.

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ورزش سه, بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران مقابل چک و صعود به مرحله دوم رقابت های والیبال جوانان جهان اظهار داشت: این بازی حساسیت زیادی داشت و همین مسئله کار را برای هر دو تیم سخت کرده بود چون برنده بازی به مرحله بعدی صعود می کرد.
وی ادامه داد: ما سعی کردیم فشار روانی که روی بازیکنان بود را مدیریت کنیم و تا حدودی هم موفق شدیم اما هر زمان که فشار تیم حریف زیاد می شد نگرانی بر تیم ما حاکم می شد. البته این مسئله یک ایراد است. با این حال از اینکه تیم قدرتمند چک را شکست دادیم و به مرحله دوم صعود کردیم خوشحالم. روسیه مقابل تیم چک ۳ بر یک به پیروزی رسید در حالی که ما این تیم را قاطعانه مغلوب کردیم.
سرمربی تیم والیبال جوانان با اشاره به اینکه استرس حذف از رقابت ها روی عملکرد بازیکنان ایران تاثیر منفی گذاشته بود تصریح کزد: این موضوع را پیش بینی می کردم. پس از شکست مقابل روسیه چندین بار با بازیکنان صحبت کردم اما به هر حال این فشار روی کیفیت بازی تیم ما تاثیر منفی گذاشته بود.

همچنین مطالعه کنید:

سازوکارهای عرضه مسکن در بورس کالا ابهام دارد/بن بست پیش فروش متری مسکن در بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب کار نیوز ، این در حالی است که وزیر امور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *