صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / هندبال به ورزش شهروندی می‌پیوندد
هندبال

در پی دیدار رییس فدراسیون هندبال و سرپرست سازمان ورزش شهرداری؛

هندبال به ورزش شهروندی می‌پیوندد

کسب و کار نیوز :

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, این سازمان با شعار ورزش” همه جا، برای همه ” رایزنی و انعقاد تفاهم نامه با فدراسیون های مختلف ورزشی را در دستور کار قرار داده است. بر این اساس، علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال صبح روز شنبه ۲۹ تیرماه با حضور در سازمان ورزش شهرداری تهران و دیدار با مجید رباطی، سرپرست این سازمان، بر تعامل بیشتر به منظور همگانی کردن این رشته ورزشی و انعقادتفاهم نامه ای در این راستا تأکید کرد.
وی که معتقد بود ظرفیت های بسیاری در تهران وجود دارد که مغفول مانده و می تواند به همگانی کردن هندبال در پایتخت بینجامد، اظهار داشت: ما مصمم هستیم با همکاری سارزمان ورزش شهرداری، رقابت های خانوادگی هندبال را برگزار و همگانی کردن این رشته ورزشی را سرعت و وسعت بیشتری ببخشیم.
پاکدل از رباطی درخواست کرد برای نیل به هدف فوق که علاوه بر ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی، می تواند زمینه بالندگی هندبال در عرصه قهرمانی را نیز رقم بزند، زمینه حضور در زیرساخت های شهری همچون اماکن ورزشی و زمین های چمن مصنوعی و طبیعی تهران به منظور استفاده از پتانسیل های یاد شده را فراهم کند.
در ادامه ی این نشست، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران نیز با بیان این که ” ظرفیت های شهر تهران باید در خدمت مردم قرار گیرد” افزود: انعقاد تفاهم نامه با فدراسیون های مختلف ورزشی، بیش از گذشته امکان همگانی کردن ورزش در پایتخت را فراهم می کند و ما از این امر استقبال می کنیم.
رباطی تصریح کرد: واقعیت این است که کار مردم باید به مردم واگذار شود ؛ هر جا که شهروندان در صحنه حاضر باشند، صحنه های زیبایی از همدلی و مشارکت خلق می شود.
وی ادامه داد: ورزش بهترین عرصه برای ایجاد چنین انسجامی در جامعه است. بر این اساس، ما همه ی امکانات خود را در بوستان ها، اماکن و فضاهای ورزشی مرتبط با سازمان ورزش به کار می گیریم تا بهترین نتیجه برای شهرمان رقم بخورد.
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از پیشنهادی مبنی بر برنامه ریزی برای ورود ورزش به حریم شهر تهران و گسترش آن، استقبال کرد و افزود: سازمان ورزش برای این منظور، برنامه ریزی های خاصی دارد و از همکاری و حضور فدراسیون های مختلف نیز بهره مند خواهد شد تا از تهران ، به واقع ، چهره ای ورزشی و شاداب بسازد.

 

همچنین مطالعه کنید:

بازار سهام باعث تورم نمی‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *