صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / مصاحبه مهم نیمار دزدیده شد!
نیمار

مصاحبه مهم نیمار دزدیده شد!

کسب و کار نیوز: مصاحبه مهاجم برزیلی با شبکه UOL Esporte که درباره آینده‌اش بود به طور عجیبی گم شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, ماجرای نیمار (شایعه جدایی‌اش از پاری سن ژرمن) هر روز با یک داستان شگفت‌انگیز پیش می‌رود. هفته گذشته در برزیل اعلام شد که مهاجم پاری سن ژرمن در یک مصاحبه سکوتش را خواهد شکست و درباره آینده‌اش صحبت خواهد کرد. این مصاحبه قرار بود دوشنبه پخش شود اما در آن بازیکن برزیلی درباره بارسلونا و متهم شدن به تجاوز صحبت نکند. امروز (سه‌شنبه) شبکه UOL Esporte که قرار بود این مصاحبه را پخش کند اعلام کرد که تمام مصاحبه دزدیده شده و آنها همه اظهارات این بازیکن را از دست داده‌اند.
ژائو پائولو ورگیرو، خبرنگار برزیلی اعلام کرد که تیم برنامه”Aqui na Band” نخستین مصاحبه را با نیمار در یازدهم جولای انجام دادند و شنبه بخش دوم را ضبط کردند که در آن اطلاعات مهمی را درباره آینده‌اش فاش می‌کرد. ورگیرو در ادامه توضیح داد که پس از ضبط مصاحبه، دستگاه ضبط صدا را در صندوق عقب گذاشتند و سپس آن را گم کردند. البته آنها امیدوارند که این دستگاه را پیدا کنند و بتوانند مصاحبه را منتشر کنند.
این اتفاق در حالی رخ داد که نیمار اخیراً درباره بهترین لحظه دوران بازی‌اش به برنامه “Oh my Goal” گفت: جبران شکست ۴ بر صفر برابر پاری سن ژرمن با بارسلونا بهترین لحظه بوده است.
اگر مصاحبه نیمار با شبکه UOL Esporte منتشر می‌شد ابهام‌های زیادی درباره این بازیکن از بین می‌رفت.

همچنین مطالعه کنید:

محبوب‌ترین خانه‌ها از نظر خریداران مسکن چه خانه‌هایی است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد در تیرماه امسال ۵ هزار و ۷۰۱ فقره معامله مسکن به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *