صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / رئیس فدراسیون جهانی بوکس استعفا کرد
رئیس فدراسیون جهانی بوکس

رئیس فدراسیون جهانی بوکس استعفا کرد

کسب و کار نیوز: غفور رحیموف با اعلام اینکه می‌خواهد از اعتبار نام خود و اتهاماتی که به او زده شده است دفاع کند از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, غفور رحیموف، رئیس فدراسیون جهانی بوکس (Aiba) که اخیراً حاشیه‌های زیادی را متوجه دوران حضورش در این سمت دیده بود، اعلام کرد می‌خواهد از اعتبار نام خود دفاع کند و اتهاماتی که به او زده شده است را پاسخ دهد. او به همین خاطر از سمت خود استعفا کرد.
این فرد ازبکستانی در ژانویه ۲۰۱۸ به عنوان سرپرست موقت فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد و ۱۰ ماه بعد به صورت رسمی به عنوان رئیس فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد.
خزانه داری آمریکا این فرد را به دلیل ارتباط با قاچاق هروئین در فهرست تحریم‌های خود قرار داد و همین مساله آغاز دوران پرحاشیه او را در ریاست فدراسیون جهانی بوکس رقم زد. به همین خاطر شرکت‌ها و افراد آمریکایی نمی‌توانستند فعالیتی با او و فدراسیون جهانی بوکس داشته باشند. رحیموف بارها این اتهامات را رد کرد و تلاش کرد تا تحریم‌های اعلام شده روی او را بردارد.
رحیموف اعلام کرده که این پرحاشیه‌ترین و بدترین دورانی است که بوکس در سال‌های اخیر داشته است و می‌خواهد با اقدامات اساسی بتواند این اتهامات را پاسخ دهد و بتواند از نام و اعتبار خود در این زمینه دفاع کند.

همچنین مطالعه کنید:

مجلس با ۱۲۱ رای موافق به اصل ۸۵ طرح محدودسازی کاربران فضای مجازی رای مثبت داد/قطع درآمدزایی کسب و کارهای آنلاین

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *