صفحه اصلی / استان ها / خوزستان / زلزله خوزستان آسیب جدی به تاسیسات آب شهری نزد
زلزله خوزستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان:

زلزله خوزستان آسیب جدی به تاسیسات آب شهری نزد

کسب و کار نیوز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در اثر زلزله اخیر آسیب جدی به تأسیسات آبرسانی شهری وارد نشده و برآورد خسارت‌ها پس از عادی شدن شرایط انجام خواهد شد.

به‌گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “صادق حقیقی‌پور”، با اشاره به آخرین وضعیت آبرسانی به مناطق زلزله‌زده استان اظهار کرد: در حال‌حاضر آب در شبکه توزیع آب شهری وجود دارد و مسئله خاصی درخصوص توزیع آب مورد نیاز مردم نیست.
وی افزود: با توجه به اینکه پس لرزه‌ها در برخی از شهرها به‌ویژه شهرستان مسجدسلیمان همچنان ادامه دارد و برخی از مردم در خارج از خانه‌های خود زندگی می‌کنند، نسبت به توزیع آب معدنی در مناطق زلزله‌زده اقدام کرده‌ایم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: در این زمینه روزانه تقریباً حدود ۱۰ هزار آب بسته‌بندی شده به این مناطق ارسال می‌شود تا افرادی که در خانه‌ها ساکن نیستند نیز مسئله خاصی در بحث تأمین آب شرب نداشته باشند.
حقیقی‌پور در خصوص خسارت‌های وارد شده به تأسیسات آبرسانی در مناطق زلزله‌زده استان عنوان کرد: در اثر زلزله ۵.۷ ریشتری که در مسجدسلیمان رخ داد، آسیب جدی به تأسیسات آبرسانی شهری وارد نشده و خسارت به شکلی نبوده تا خدمات‌رسانی متوقف شود.
وی با اشاره به اینکه احتمال آسیب دیدگی مخازن وجود دارد، ادامه داد: برای برآورد خسارت‌های وارد شده در انتظار عادی شدن شرایط هستیم تا بتوانیم سطح آب مخازن را کاهش دهیم و سپس خسارت‌ها را بررسی و ارزیابی کنیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خاطرنشان کرد: در حال‌حاضر با توجه به اینکه شبکه به‌صورت پرفشار در حال فعالیت است، امکان بررسی مخازن وجود ندارد و پس از عادی شدن شرایط نسبت به بررسی میزان خسارت‌های وارد شده اقدام خواهیم کرد.

همچنین مطالعه کنید:

محبوب‌ترین خانه‌ها از نظر خریداران مسکن چه خانه‌هایی است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد در تیرماه امسال ۵ هزار و ۷۰۱ فقره معامله مسکن به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *