صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / بانک اقتصادنوین سهم بزرگ و قابل ‌تقدیری در امر مدرسه‌سازی دارد

مديرکل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان مازندران:

بانک اقتصادنوین سهم بزرگ و قابل ‌تقدیری در امر مدرسه‌سازی دارد

کسب و کار نیوز: در آيين کلنگ‌زني احداث مدرسه "مهر نوين" روستاي بهارآباد ساري، مديرکل سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان مازندران گفت: 30 درصد از کلاس‌هاي آموزشي کشور با همکاري خيرين احداث مي‌شود که در اين بين بانک اقتصاد‌نوين سهم بزرگ و قابل ‌تقديري داشته است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در آیین کلنگ‌زنی احداث مدرسه “مهر نوین” که با حضور جمعی از مدیران عالی کشوری و استانی، مدیران ارشد بانک اقتصادنوین و مردم روستای بهارآباد ساری برگزار شد، رضا باقری، سرپرست شعب منطقه شمال این بانک، با اشاره به رویکرد بانک اقتصادنوین در حوزه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی به‌ ویژه در حوزه مدرسه‌سازی در مناطق کمتر برخوردار از امکانات آموزشی، گفت: بانک اقتصادنوین در کنار ایفای نقش موثر در سطح کلان اقتصاد کشور، نگاه ویژه‌ای به انجام رسالت و مسئولیت اجتماعی خود دارد که از آن جمله می‌توان به مشارکت در ساخت مدارس و فضاهای آموزشی اشاره کرد. خوشبختانه با پیگیری‌های مستمر جوانان روستای بهارآباد، عملیات احداث این مدرسه آغاز شد و شادی و لبخند بر چهره‌ منتظر کودکان و نوجوانان روستا نشست.
باقری با ابراز امیدواری از فراهم شدن امکانات آموزشی درخور برای رشد و پرورش این کودکان، گفت: کودکان و نوجوانان این روستا با تشویق والدین و همت و جدیت در ادامه تحصیل، می‌توانند زمینه رشد و اعتلای خود را فراهم کنند و در پیشرفت و توسعه کشور، قدم‌های بزرگی بردارند.
در ادامه این مراسم قربانعلی شیرزاد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مازندران، با قدردانی از خیرین مدرسه‌ساز و مشارکت بانک اقتصادنوین در این اقدام پسندیده، اظهار کرد: احداث ۳۰ درصد از کلاس‌های آموزشی کشور با همکاری خیرین انجام شده است که بانک اقتصادنوین به‌عنوان یکی از پیش‌قراولان این حرکت ارزشمند، سهم قابل ‌توجه و قابل ‌تقدیری در این همکاری‌ها داشته است. او همچنین ابراز امیدواری کرد، با توجه به محرومیت و کمبود فضای آموزشی در استان مازندران، مدارس بیشتری با مشارکت بانک اقتصادنوین در این استان احداث شود.
حامد دیانی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ساری نیز در این مراسم، ضمن قدردانی از اقدام ارزنده بانک اقتصادنوین در راستای مدرسه‌سازی، اظهار کرد: بانک اقتصادنوین پایه‌گذار عشق و عاطفه در فضای آموزشی است و مطمئنا دانش‌آموزان در این فضا افتخارات بزرگی را رقم خواهند زد. او افزود: خوشبختانه در بدترین شرایط اقتصادی نیز امر آموزش تعطیل نخواهد شد و اولویت اول خیرین مدرسه‌ساز، مسئله آموزش است.
گفتنی است مدرسه سه‌ کلاسه “مهر نوین” روستای بهارآباد شهرستان ساری با مشارکت بانک اقتصادنوین و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۵۰۰ متر و زیربنای ۲۶۰ متر احداث و طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تقدیم کودکان و نوجوانان این شهرستان خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

آغاز توزیع اینترنتی کالاهای اساسی در ۳ استان از چهارشنبه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، سید جواد ساداتی نژاد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *