صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / انتقادها از سرمربی زنیت به خاطر تعویض آزمون بالا گرفت
سردار آزمون

انتقادها از سرمربی زنیت به خاطر تعویض آزمون بالا گرفت

کسب و کار نیوز : رسانه‌های روس همچنان به انتقاد از سرگئی سماک پرداختند که سردار آزمون را در دیدار سوپرجام این کشور بعد از زدن دو گل تعویض کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, در دیدار سوپر جام فوتبال روسیه دو تیم زنیت و لوکوموتیو مسکو برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ لوکوموتیو مسکو به پایان رسید. هر دو گل تیم زنیت را سردار آزمون مهاجم ایرانی به ثمر رساند ولی این درخشش منجر به قهرمانی تیمش نشد.
تا دقیقه ۷۷ که آزمون در زمین بازی بود، زنیت با نتیجه دو بر یک از حریف خود پیش بود ولی بعد از تعویض آزمون و بیرون رفتن این بازیکن، لوکوموتیو بلافاصله دو بار به گل رسید تا این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود لوکوموتیو تمام شود.
اکسپرس با انتقاد از سرگئی سماک به خاطر تعویض آزمون نوشت: واقعاً دلیل این تعویض چه می‌تواند باشد. بازیکن آماده‌ای که دو گل زده بود و می‌توانست با ادامه حضور در زمین هت‌تریک کند و گل سوم را به ثمر برساند از زمین بازی بیرون رفت. چرا یک بازیکن آماده باید تعویض شود.
البته ممکن است سماک به خاطر ترس از خستگی، این بازیکن ایرانی را از زمین بیرون کشید. او این روزها در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و سماک نمی‌خواهد فشار زیاد به او باعث شود تا او را از فرم خوب خودش دور کند.

همچنین مطالعه کنید:

انتشار گزارشات مالی نهایی فصل دوم ۲۰۲۱ ال‌جی

شرکت راه‌کارهای تهویه مطبوع و لوازم‌خانگی ال‌جی درآمد خود در سه‌ماهه دوم را ۶.۸۱ تریلیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *