صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / افتتاح طبق زمانبندی تصفیه خانه ششم آب تهران، از سوی سابیر

در بازدید معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا مطرح شد

افتتاح طبق زمانبندی تصفیه خانه ششم آب تهران، از سوی سابیر

کسب و کار نیوز- معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا به مراه مدیرعامل آب و فاضلاب تهران و مدیرعامل آب منطقه ای تهران از تصفیه خانه ششم آب تهران که توسط شرکت‌های تابعه شستا در حال ساخت است، بازدید کردند.

به گزارش کسب و کار نیو به نقل از روابط عمومی سیمان تامین شستا از سابیر، در این بازدید که مدیرعامل و دو نفر از معاونان شرکت سابیر نیز حضور داشتند، مجری طرح از آخرین وضعیت پروژه و روند عملیات اجرایی برای بهره برداری از تصفیه خانه توضیحاتی ارائه کرد.
تقی زاده خامسی ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت سابیر علیرغم وجود تمام مشکلات اظهار داشت: باتوجه به شرایط موجود این پروژه از اهمیت خاصی برخوردار است و تمام سعی و تلاش ها باید بر این باشد که فاز اول این تصفیه خانه به ظرفیت ۵/۷ مترمکعب بر ثانیه طبق برنامه زمانبندی تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.
سجادی مدیرعامل سابیر هم در این بازدید گفت: در صورت تأمین منابع مالی مورد نیاز سابیر به لحاظ فنی و اجرایی این امکان را دارد تا مطابق برنامه زمان‌بندی این تصفیه خانه را به بهره برداری برساند.
وی تاکید کرد: این پروژه پیشرفت ۷۵ درصدی دارد و در صورت فراهم بودن شرایط لازم پایان سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.
پروژه تصفیه خانه ششم آب تهران یکی از بزرگترین تصفیه خانه های آب در جهان با حجم تصفیه ۵/۷ مترمکعب برثانیه و بزرگترین در منطقه خاورمیانه است که با بهره برداری آن آب شرب مناطق غرب تهران تأمین خواهد شد. این پروژه توسط شرکت سابیر(از شرکت‌های تابعه سیمان تامین شستا) در غرب تهران در بزرگراه شهید خرازی در حال ساخت و تکمیل است .

همچنین مطالعه کنید:

محبوب‌ترین خانه‌ها از نظر خریداران مسکن چه خانه‌هایی است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد در تیرماه امسال ۵ هزار و ۷۰۱ فقره معامله مسکن به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *