صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / پرداخت هزینه کامل بلیت پروازهای باطل شده ایران‌ایر

مدیر روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خبر داد

پرداخت هزینه کامل بلیت پروازهای باطل شده ایران‌ایر

کسب و کار نیوز- مدیر روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از پرداخت هزینه بلیت پروازهای باطل شده این شرکت به مسافران خبر داد و گفت: برای جبران خسارت برای مسافران درصد تخفیف برای پرواز بعدی منظور خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، معصومه اصغرزاده، اظهار کرد: در صورتیکه پروازهای ایران‌ایر به دلیل بدی آب و هوا با تاخیر مواجه شود و پس از ۲ ساعت نیز انجام نشود، پرواز مورد نظر کنسل و هزینه بلیت آن به طور کامل به مسافران پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: مسافران اگر بلیت را مستقیم از ایران‌ایر دریافت کرده باشند با مراجعه به دفتر فروش در ترمینال وجه کامل بلیت را دریافت خواهند کرد.

وی بیان کرد: چنانچه بلیت از طریق آژانس‌ها تهیه شده باشد، پس از زدن مُهر “باطل شد ” روی بلیت پروازمسافران با مراجعه به دفاتر آژانس‌های مسافرتی می‌توانند وجه بلیت را کامل دریافت کنند.

مدیر روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همچنین یادآور شد: در پروازهایی با تاخیر تا ۶ ساعت از مسافران با ناهار یا شام پذیرایی می‌کنیم و موظف به تامین هتل هم هستیم. ضمن این‌که برای جبران خسارت برای مسافران درصد تخفیف برای پرواز بعدی منظور خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

مجلس با ۱۲۱ رای موافق به اصل ۸۵ طرح محدودسازی کاربران فضای مجازی رای مثبت داد/قطع درآمدزایی کسب و کارهای آنلاین

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *