صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / بوئینگ به قربانیان حادثه بوئینگ ۷۳۷ ۱۰۰ میلیون دلار غرامت پرداخت می کند

بوئینگ به قربانیان حادثه بوئینگ ۷۳۷ ۱۰۰ میلیون دلار غرامت پرداخت می کند

کسب و کار نیوز- بوئینگ حدود ۱۰۰ میلیون دلار کنار گذاشته است تا در طول سال‌های آینده به خانواده قربانیان ۲ حادثه سقوط هواپیماهای ۷۳۷ مکس، که روی هم رفته ۳۴۶ نفر را به کام مرگ فرو بردند، اعطا شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر؛ شرکت هواپیماسازی بوئینگ حدود ۱۰۰ میلیون دلار کنار گذاشته است تا در طول سال‌های آینده به خانواده قربانیان ۲ حادثه سقوط هواپیماهای ۷۳۷ مکس، که روی هم رفته ۳۴۶ نفر را به کام مرگ فرو بردند، اعطا شود.

شرکت بوئینگ در بیانیه خبری خود منتشر کرد که خانواده‌هایی انتخاب می‌کنند این پرداخت‌ها را دریافت کنند، مجبور نیستند از حق خود برای شکایت از این هواپیماساز صرف‌نظر کنند. این ۱۰۰ میلیون دلار ارتباطی به قرامت‌هایی که ممکن است بوئینگ به افرادی که از این شرکت شکایت کرده‌اند پرداخت کند، نخواهد داشت.

مدیرعامل بوئینگ در بیانیه‌ای گفت: ما در شرکت بوئینگ به علت از دست رفت جان افراد در این دو حادثه متاسفیم و از دست رفتن جان این افراد همچنان در قلب‌ها و ذهن‌های ما سنگینی خواهد کرد. ما عمیق‌ترین هم‌دردی را با خانواده‌های قربانیان این حوادث ابراز می‌کنیم و امیدواریم این کمک اولیه بتواند برای آنها آسایش فراهم آورد.

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۲۵۹۳ روزنامه کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.