صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / برپایی پاویون محصولات دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه مواد غذایی ترکیه

برپایی پاویون محصولات دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه مواد غذایی ترکیه

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزاری اولین پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان صادراتی ایران در نمایشگاه CNR FOOD ترکیه خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، دکتر مرضیه شاوردی در این باره گفت: نمایشگاه CNR FOOD بزرگترین و مهمترین نمایشگاه صنایع غذایی و آشامیدنی در منطقه اوراسیا است که با همکاری فدراسیون انجمن صنایع غذایی و نوشیدنی ترکیه، انجمن صادرکنندگان غلات، حبوبات و دانه‌های روغنی استانبول و انجمن تامین‌کنندگان خدمات مواد غذایی برگزار می‌شود. وی نمایشگاه مواد غذایی استانبول را مکانی مناسب برای جلسات B2B میان عرضه‌کنندگان و متقاضیان محصولات دانست و خاطر نشان کرد: بر این اساس از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی اولین پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه تخصصی مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته استانبول برپا خواهد شد.

شاوردی زمان برگزاری این پاویون را از ۱۳ تا ۱۶ شهریورماه امسال در شهر استانبول ترکیه ذکر کرد و یادآور شد: این نمایشگاه فرصتی مناسب است که در آن بازدیدکنندگان با آخرین تحولات این صنعت آشنا می‌شوند و چشم‌اندازی نوآورانه از صنعت مواد غذایی را مشاهده می‌کنند. مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی همچنین اضافه کرد: در نمایشگاه امسال بخش ویژه ماشین‌آلات و صنایع بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی در یکی از سالن‌ها برگزار خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

نقدینگی به ۵ هزار هزار میلیارد تومان خواهد رسید/خلق پول ۴۲هزار برابر اما تولید ۱.۷ برابر شد

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین عیوضلو در نشست «سیاست‌های اقتصادی پیشنهادی به دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *