صفحه اصلی / سرخط خبرها / پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰ هزار بازنشسته نیروهای مسلح

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح خبر داد

پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰ هزار بازنشسته نیروهای مسلح

کسب و کار نیوز- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح از پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان نیروهای مسلح در سال جاری خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، ابراهیم محمود زاده مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی(ساتا)، گفت: به فضل الهی در راستای ارتقاء منزلت و افزایش خرسند سازی بازنشستگان محترم  نیروهای مسلح، به ۲۰۰ هزار نفر بازنشسته  وام قرض الحسنه با کارمزد ۳ درصد در طول سال ۹۸ از طریق سازمان بازنشستگی پرداخت خواهد شد.

محمود زاده با تأکید بر حمایت های مستمر از بازنشستگان نیروهای مسلح و با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه به صورت غیرحضوری و الکترونیک به بازنشستگان نیروهای مسلح، تصریح کرد: پرداخت این وام به صورت غیرحضوری و ثبت نام از طریق اینترنت بوده و واجدین شرایط دریافت وام بایستی حداقل دوسال از بازنشستگی آنها گذشته، حقوق زیر ۴میلیون و توانایی بازپرداخت اقساط را داشته و تاکنون از این نوع وام استفاده نکرده باشند.

وی خاطرنشان کرد: بازنشستگان از طریق پیامک سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح(سابا) از ساز و کار نحوه پرداخت مطلع خواهند شد و ضرورتی به مراجعه حضوری نبوده و این عزیزان می‌توانند  با عضویت در کانال سروش به آدرس https://sapp.ir/sabba.ir  اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنند.

همچنین مطالعه کنید:

اصلاح سیاست تخصیص ارز دولتی

سرمقاله زمانی که دولت خبر تخصیص ارز دولتی یا همان ارز ۴۲۰۰ تومانی را اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *