صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / تجهیز ۲۰۰ نفر از مأموران «پلیس ۱۱۰» به لباس‌ دوربین‌دار
پلیس 110

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد

تجهیز ۲۰۰ نفر از مأموران «پلیس ۱۱۰» به لباس‌ دوربین‌دار

کسب و کار نیوز- رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از تجهیز200 نفر از مأموران پلیس ۱۱۰ به لباس دوربین‌دار خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، درخصوص تجهیز ماموران کلانتری‌ها و ۱۱۰  به لباس‌های دوربین‌دار، اظهار داشت: در هر لحظه ۲۰۰ نفر از ماموران پلیس پیشگیری  مجهز به لباس دوربین‌دار هستند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان این مطلب که تخصیص لباس دوربین‌دار به کلانتری‌ها براساس وضعیت جغرافیایی محل، نوع کلانتری و حادثه و جرائم منطقه و ارزیابی اخبار واصله است، تصریح کرد: لباس‌های دوربین‌دار به شخص تحویل نشده، بلکه تحویل کلانتری است و بعد از پایان شیفت هر مامور به نفر بعدی تحویل داده می‌شود.

این مقام ارشد پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تاکید بر این مطلب که تمام مامورانی که برای موضوعاتی اعم ازدرگیری و سرقت عازم ماموریت می‌شوند حتما ملبس به لباس دوربین‌دار هستند، گفت: درصددیم تا تمام ماموران کلانتری را مجهز به لباس دوربین‌دار کنیم.

گفتنی است سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا  پیشتر درخصوص لباس‌های دوربین‌دار پلیس اظهار داشت: با توجه به اهمیت رعایت حقوق شهروندی، استفاده از دوربین‌های البسه نیروهای گشتی پلیس می‌تواند در جهت انجام وظیفه بهتر ماموران پلیس به خصوص در برخورد ماموران با جرائم آشکار و کنترل نحوه برخورد با اینگونه جرائم موثر باشد.

همچنین مطالعه کنید:

نقدینگی به ۵ هزار هزار میلیارد تومان خواهد رسید/خلق پول ۴۲هزار برابر اما تولید ۱.۷ برابر شد

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین عیوضلو در نشست «سیاست‌های اقتصادی پیشنهادی به دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *