صفحه اصلی / اجتماعی / بهداشت و سلامت / کاهش معنادار هزینه‌ها از جمله دستاورد‌های اجرای «پرونده سلامت الکترونیک»
کاهش معنادار هزینه‌ها از جمله دستاورد‌های اجرای «پرونده سلامت الکترونیک»

وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی خبر داد

کاهش معنادار هزینه‌ها از جمله دستاورد‌های اجرای «پرونده سلامت الکترونیک»

کسب و کار نیوز -وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی، کاهش معنادار هزینه‌ها، افزایش رضایتمندی، ارتقای کمیت و کیفیت خدمات در حوزه سلامت و افزایش شفافیت را جمله دستاورد‌های مهم استقرار "پرونده سلامت الکترونیک" برشمرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه‌ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کاهش معنادار هزینه‌ها، افزایش رضایتمندی، ارتقای کمیت و کیفیت خدمات در حوزه سلامت و افزایش شفافیت که از دستاورد‌های مهم استقرار “پرونده سلامت الکترونیک” است، قدردانی کرد.

متن نامه محمد شریعتمداری به دکتر سعید نمکی به شرح زیر است: “از بذل محبت آن برادر گرامی و ارسال پیام ارزشمندتان برای همراهی همکاران اینجانب، در استقرار پرونده سلامت الکترونیک ایرانیان به عنوان یکی از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید بسیار متشکرم.

بدون شک، اجرای این طرح، دستاوردی ارزشمند و قابل تقدیر است که در سایه مدیریت حضرتعالی و تلاش موثر مدیران و کارشناسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان‌ها و نهاد‌های مسئول و مجری حوزه سلامت و بیمه، عملیاتی شد؛ متقابلا پیام تبریک اینجانب و مجموعه مدیران و همکارانم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های وابسته را پذیرا باشید.

تسهیل امور، کاهش معنادار هزینه‌ها، افزایش رضایتمندی و ارتقای کمیت و کیفیت خدمات در حوزه سلامت از جمله دستاورد‌های اجرای این طرح خواهد بود که در راستای تحقق بخشی از برنامه‌های دولت مبنی بر کاهش بوروکراسی، افزایش شفافیت و اعمال کنترل و نظارت سیستمی و همکاری مشفقانه همه همکاران در خدمت به مردم شریف، قابل ارزیابی است.

ضمن اعلام آمادگی کامل برای استمرار همکاری تا استقرار کامل و گسترش بهره‌برداری از این طرح ملی، عزت و سربلندی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.”

همچنین مطالعه کنید:

تخصیص کد اقتصادی جدید به مودیان مالیاتی/ الزام صدور فاکتورهای فروش با کد جدید از مهرماه

به گزارش کسب و کار نیوز، در اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.