صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / تولید گاز طبیعی در پالایشگاه پارسیان بی‌وقفه ادامه دارد
تولید گاز طبیعی در پالایشگاه پارسیان بی‌وقفه ادامه دارد

مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان:

تولید گاز طبیعی در پالایشگاه پارسیان بی‌وقفه ادامه دارد

کسب و کار نیوز: مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان از اطفای آتش‌سوزی در این پالایشگاه خبر داد و اعلام کرد: تولید گاز طبیعی در پالایشگاه پارسیان بی‌وقفه ادامه دارد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, فرشید ابدالی‌دهدزی درباره وقوع آتش‌سوزی اخیر در پالایشگاه گاز پارسیان به خبرنگار شانا گفت: ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه صبح روز جمعه هفتم تیرماه، حوضچه‌های تبخیر آب و مایعات گازی (oily water separator) پالایشگاه پارسیان دچار حریق شدند که بلافاصله با اعزام تیم آتش‌نشانی و ایمنی و با همکاری تیم واکنش در شرایط اضطراری (Emergency Respansible Time – ERT) پس از حدود ۱۵ دقیقه، حریق به‌صورت کامل مهار و اطفا شد.
وی درباره خسارات این آتش‌سوزی توضیح داد: از آنجا که سطح وقوع حادثه، گسترده نبود و اقدام‌های لازم در کمترین زمان از سوی نیروهای امداد و آتش‌نشانی انجام شد، بنابراین هیچ خسارت جانی به همراه نداشت و روند فرآورش گاز بدون کاهش یا توقف به صورت پایدار و مستمر در جریان است.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان ادامه داد: این حادثه مربوط به پیمانکار بوده و جلسه بررسی علل حادثه (Root Casuse Analysis – RCA) به‌زودی تشکیل خواهد شد تا هرگونه شرایط ناایمن احتمالی از محیط پالایشگاه پارسیان که در حال اجرای چند پروژه مهم است، دور شود.

 

 

 

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات کشاورزی با سخنرانی و بخشنامه حل نمی‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در حاشیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.