صفحه اصلی / استان ها / بلاتکلیفی ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در خوزستان
بلاتکلیفی ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در خوزستان

مدیرکل راه و شهرسازی استان مطرح کرد:

بلاتکلیفی ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در خوزستان

کسب و کار نیوز : مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: ۲۰ هزار واحد مسکن مهر بلاتکلیف در استان وجود دارد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا , رضا رضایی در جلسه شورای مسکن استان که امروز، ۹ تیرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: باید برای واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی اقداماتی انجام گیرد و تلاش شود شرایطی فراهم کرد که این واحدها تعیین تکلیف شوند.
وی افزود: مساله تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر مورد تاکید وزیر و استاندار خوزستان است و در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا موضوعات و مسائل مسکن مهر استان را دنبال کنیم.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: حدود ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در خوزستان بلاتکلیف هستند و از این تعداد حدود ۸ هزار و ۵۰۰ واحد فاقد متقاضی هستند.
رضایی عنوان کرد: یکی از استان‌هایی که تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکن مهر آن راکد مانده، خوزستان است و در این زمینه باید تلاش کرد تا شرایط بهبود پیدا کند.
وی ادامه داد: به جدیت مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای مسکن مهر استان خوزستان را دنبال خواهیم کرد تا مشکلات استان در این زمینه کاهش پیدا کند.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان خاطرنشان کرد: پیشنهاداتی وجود دارد تا بتوانیم مشکلات مربوط به واحدهای بلاتکلیف را حل کنیم و بخشی از این واحدها را تا پیش از پایان سال به بهره‌برداری برسانیم.

 

همچنین مطالعه کنید:

۲۲ بانک از ۲۷ بانک عامل یک ریال هم وام ندادند/همکاری بانکها در تولید مسکن؛ تقریبا هیچ/پای دولت در کفش انبوه سازان

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، بررسی اطلاعات یک نهاد نظارتی بیانگر آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.