صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / پرداخت تسهیلات پنج میلیارد تومانی به هنرمندان صنایع دستی
پرداخت تسهیلات پنج میلیارد تومانی به هنرمندان صنایع دستی

مدیر صندوق کارآفرینی امید میبد گفت

پرداخت تسهیلات پنج میلیارد تومانی به هنرمندان صنایع دستی

کسب و کار نیوز- مدیر صندوق کارآفرینی امید میبد گفت: به کارآفرینان صنایع دستی به ازای هر اشتغال ۲۰ میلیون تومان تسهیلات ارائه می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مقیمی مدیر صندوق کارآفرینی امید میبد ,گفت: حمایت از کسب و کار‌های خرد و کوچک از جمله صنایع دستی هدف اصلی صندوق کارآفرینی امید است.

مقیمی با اشاره به سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان یزد در اواخر سال ۹۷، از تخصیص ۵ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع دستی به خصوص صنعت زیلو خبر داد.

وی با بیان اینکه ۵ میلیارد تومان بودجه به راه اندازی کارگاه‌های صنایع دستی، خرید دستگاه، بیمه کارگران و سرمایه در گردش اختصاص داده می‌شود افزود: به هر کار آفرین به ازای ایجاد هر اشتغال، ۲۰میلیون تومان تعلق می‌گیرد.

مقیمی به وضعیت نا مطلوب بسته بندی‌های سفال و سرامیک اشاره و تصریح کرد: از متقاضیان برای تولید بسته بندی‌های سفال و سرامیک با تهیه تجهیزات بدون در نظر گرفتن سقف هزینه حمایت می‌شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید میبد همچنین از تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی به طرح‌های صنایع دستی مصوب شده‌ی روستایی خبر داد.

همچنین مطالعه کنید:

فراز و فرود تورم پیشران/بخش کشاورزی رکورددار شد

به گزارش کسب و کار نیوز، تورم فصلی تولید کننده در تابستان امسال ۷.۱ درصد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.