صفحه اصلی / استان ها / هر روز شاهد رشد گردشگران در اصفهان هستیم
استاندار اصفهان

استاندار:

هر روز شاهد رشد گردشگران در اصفهان هستیم

کسب و کار نیوز :استاندار اصفهان در در دیدار با وزیر انرژی روسیه گفت: این شهر پتانسیل‌های زیادی در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و و فرهنگی دارد به همین دلیل است که هر روز شاهد رشد گردشگران از کشورهای مختلف هستیم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, الکساندر نوآک، وزیر انرژی روسیه وارد اصفهان شد و در بدو ورود، مورد استقبال رسمی عباس رضایی، استاندار اصفهان قرار گرفت.
رضایی با بیان اینکه اصفهان نصف جهان است، اظهار کرد: این استان ۵ میلیون نفری، مهد علم و هنر بوده و هست و مردمان مهمان دوستی را در خود جای داده است که به همه مسائل آگاه هستند.
وی ادامه داد: زیبایی‌های اصفهان همیشه مورد نظر عام و خاص بوده به طوری که هر کدام از مهمانان خارجی از کشورهای دیگر که به اصفهان می آیند، علاقه مند هستند از این شهر دیدن کنند.
استاندار اصفهان تصریح کرد: این شهر پتانسیل‌های زیادی در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارد، به همین دلیل است که هر روز شاهد رشد گردشگران از کشورهای مختلف هستیم.
وزیر انرژی روسیه نیز عنوان کرد: وصف اصفهان را بسیار شنیده ام و امیدوارم زمان کافی باشد که از ظرفیت‌های فرهنگی و جاذبه‌های تاریخی اصفهان بازدید کنم.

همچنین مطالعه کنید:

انتظار ریزش قیمت‌ها در بازار مسکن

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، بیش از یک سال است که بازار مسکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *