صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / مرکز نوآوری و فناوری منطقه آزاد اروند راه اندازی می شود

در قالب یک تفاهم نامه

مرکز نوآوری و فناوری منطقه آزاد اروند راه اندازی می شود

کسب و کار نیوز: تفاهم نامه بهره برداری از مرکز نوآوری و فناوری منطقه آزاد اروند امروز (سه شنبه) در تهران به امضاء رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فرینا، این تفاهم نامه سه جانبه میان «دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی»، «سازمان منطقه آزاد اروند» و مدیرعامل «شتابدهنده سلامت الکترونیک کارا» منعقد شد.
راه اندازی و بهره برداری از مرکز نوآوری و فناوری منطقه آزاد اروند، توسعه زیست بوم کارآفرینی در منطقه، بهبود شاخص های اقتصاد دانش بنیان در راستای برنامه های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، ایجاد و توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری در منطقه آزاد اروند و توسعه تعاملات با شبکه نوآوری و فناوری کشور و فعالین بخش خصوصی از جمله محورها و موضوعات این تفاهم نامه است.
هم چنین توسعه تعاملات با شبکه دانشگاهی منطقه و کشور جهت بهبود ارتباط دانشگاه و صنعت، افزایش صادرات کالا و خدمات با محوریت فناوری و نوآوری، حمایت مالی و معنوی از کسب و کارهای نوین در مناطق و نیز افزایش محورهای کسب و کار مرسوم در مناطق و توسعه حوزه های خدمات محور از دیگر موضوعات همکاری های مشترک در این تفاهم نامه است.
اکبر افتخاری معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و امیرحسین معین مدیرعامل شتابدهنده سلامت الکترونیک کارا این تفاهم نامه سه جانبه را امضاء کردند.

همچنین مطالعه کنید:

رئیس سازمان استاندارد/تولید پنج خودرو به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم متوقف شد

به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی اسلام پناه شامگاه شنبه در دیدار با نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.