صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / شرایط دریافت حمایت طرح های فناورانه حوزه انرژی اعلام شد

از سوی ستاد انرژی؛

شرایط دریافت حمایت طرح های فناورانه حوزه انرژی اعلام شد

ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درراستای رسیدن به توسعه فناوری‌های حوزه انرژی از طرح‌های فناورانه این حوزه با شرایطی مشخص حمایت می کند.

به گزارش کسب و کار نیوز، طرح‌های فناورانه شرکت‌های دانش بنیان برای دریافت حمایت مالی در گام نخست باید در مرحله تجاری سازی باشند و بتوانند محصول فناورانه خود را به صنعت انرژی عرضه کنند. در مرحله بعد طرح های ارائه شده که پتانسیل تجاری سازی را دارند باید در مرحله نیمه صنعتی و ساخت نمونه قرار داشته باشند.همچنین برای دریافت حمایت مالی باید توافقات اولیه با بهره بردار (خریدار) محصول/خدمت انجام شده باشد و ارائه توافقنامه با بهره‌بردار الزامی است.

در گام بعدی باید درخواست حمایت در قالب یک شخصیت حقوقی مطرح شده باشد زیرا در حال حاضر حمایت از افراد حقیقی در اولویت های ستاد قرار ندارد. طرح‌های فناورانه ارائه شده باید توجه داشته باشند که اولویت استفاده از این حمایت ها با شرکت‌های بخش خصوصی است. وحداقل ۵۱ درصد سهام شرکت متقاضی متعلق به بخش خصوصی باشد.درخواست حمایت، بررسی اولیه طرح توسط این ستاد، بررسی محتوایی توسط کارگزار این ستاد و معرفی برای حمایت مراحل فرآیند ارزیابی درخواست‌ها برای دریافت حمایت های مالی است.

همچنین مطالعه کنید:

مهدی معصومی اصفهانی

کرونا و فرصت طلایی توسعه تجارت الکترونیک

به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی معصومی اصفهانی ادامه داد: «معمولا در صنایع کشاورزی ما …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *