صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / نقش دو اسطوره اسپانیایی در قهرمانی قطر در آسیا
قطر

نقش دو اسطوره اسپانیایی در قهرمانی قطر در آسیا

کسب و کار نیوز :سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر از دو شخصیت بزرگ فوتبال اسپانیا که در قهرمانی این تیم در جام ملت‌های آسیا تاثیر داشتند سخن به میان آورد و به ستایش از آنها پرداخت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, تیم ملی فوتبال قطر بهترین دوران تاریخ خود را تجربه می‌کند.
قطر در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ بازی‌های درخشانی را به نمایش گذاشت و با شکست دادن قدرت‌های بزرگ فوتبال آسیا توانست جام قهرمانی را برای نخستین بار در تاریخ خود بالای سر برد و قدرت جدید فوتبال آسیا لقب گیرد.
فلیکس سانچس، سرمربی اسپانیایی قطر سهم به‌سزایی در این قهرمانی داشت. او با تفکرات خاص خود توانسته فوتبال قطر را متحول کند. او از دو شخصیت بزرگ فوتبال اسپانیا سخن به میان آورد که سهم زیادی در قهرمانی قطر داشتند.
او در ابتدا به ستایش از ژاوی پرداخت و گفت‌: من به ژاوی بسیار نزدیک هستم و او دوست صمیمی من است. در دیدار فینال جام ملت‌های آسیا که ما ژاپن را شکست دادیم هفت بازیکن از تیم السد در ترکیب اصلی بازی می‌کردند. همه بازیکنان تیم فوتبال السد از ژاوی تاثیر گرفته‌اند. او الگوی آنها بوده و این باعث شده سبک بازی و تفکرات آنها تغییر کند. ژاوی در جام ملت‌ها با ما نبود اما من همیشه با او در ارتباط بودم.
و اما شخصیت دومی که روی سرمربی تیم ملی فوتبال قطر تاثیر بسیار زیادی داشته است پپ گواردیولا است.
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت‌: الگو و مرجع نخست من پپ گواردیولا است که احترام بسیار زیادی برای او قائل هستم و چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفته‌ام. فلسفه من در تیم ملی قطر این است که در درجه نخست توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم و بعد از آن از طریق تمرکز بالا فضای نفوذ به دروازه‌ حریف را پیدا کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

رستوران تبریزیان

رستوران ایرانی فرنگی حاج علی تبریزیان ویژه انتخاب از منوی پکیج های ۲ و ۳ نفره فرنگی با ۴۰درصد تخفیف

https://b2n.ir/076094   چرا رستوران تبریزیان رستورانی قدیمی با فضای رویایی طعم اصیل غذاهای فرنگی دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *