صفحه اصلی / ورزشی / توپ و تور / می‌خواهیم شروع خوبی در لیگ ملت‌ها داشته باشیم
می‌خواهیم شروع خوبی در لیگ ملت‌ها داشته باشیم

وریا فیاضی، ملی پوش والیبال ایران؛

می‌خواهیم شروع خوبی در لیگ ملت‌ها داشته باشیم

کسب و کار نیوز: یک ملی پوش والیبال ایران گفت: نباید حریفان را دست کم بگیریم و امیدوارم بر خلاف سال‌های گذشته و برخی تورنمت‌ها امسال شروع خوبی در لیگ ملت‌ها داشته باشیم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, پوریا فیاضی، ملی پوش با تجربه ایران که به همراه تیم ملی در چین میزبان هفته اول رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال حضور دارد، درباره شرایط تیم اظهار کرد: بعد از یک سفر طولانی به محل برگزاری مسابقات رسیدیم. فدراسیون برنامه‌ریزی خوبی داشت تا با کم‌ترین خستگی به جیانگمن برسیم. چین هم شرایط خوبی دارد. از نظر اقامت و هتل و تغذیه شرایط ما خوب است. پرواز راحتی داشتیم و در نخستین جلسه تمرین همه بازیکنان با نشاط بودند. کولاکوویچ نخواست در اولین تمرین به بازیکنان فشار بیارود اما همه خودشان با انگیزه ظاهر شدند. ما بازی دوستانه نداشتیم و خیلی دوست داریم هر چه سریع‌تر وارد مسابقات شویم. ان‌شاءالله روز جمعه روز خوب والیبال ما باشد.
او افزود: ایتالیا رزومه مشخصی دارد. تیمی که قوی‌ترین لیگ والیبال جهان را دارد صد در صد بازیکنانی را به همراه می‌آورد که لیاقت پوشیدن این تیم را دارند. ما نباید فکرمان متمرکز یکی دو ستاره غایب این تیم کنیم بعد هم با چینی مسابقه داریم که نمی‌خواهد در خانه مقابل ما تسلیم شود. امیدوارم بر خلاف برخی تورنمنت‌ها این بار بازی‌ها را با برد شروع کنیم.
فیاضی با اشاره به تمرین تیم ملی چین در کمپ نظامی گفت: دنیای آماده‌سازی یک دنیای تمام نشدنی است. از این نظر ممکن است شرایط آن‌ها خیلی خوب باشد. بازیکنان چین همه از نظر فیزیکی بسیار قد بلند هستند و پیش از این نیز همواره حریف قدرتمندی به شمار می‌رفتند. شاید بیش‌تر برد به سوی ایران بوده اما آن‌ها نیز همیشه ما را اذیت کردند. از طرفی فراموش نکنید که تیم‌های آسیایی همیشه در هر مسابقه دوست دارند جای ما را به عنوان بهترین تیم آسیا بگیرند و با حداکثر توان بازی می‌کنند.
این ملی پوش والیبال ایران گفت: هواداری که والیبال را می‌فهمند و درک می‌کنند، می‌دانند که ما یک تورنمنت طولانی را در پیش داریم. قطعاً تلاش می‌کنیم شروع خوبی داشته باشیم. بازیکنان نهایت تلاش خود را انجام داده‌اند تا با آمادگی کامل کار کنند. هیچ کس برای کم کاری و استراحت در اردو نیست همه دنبال خوشحالی مردم هستند. امیدوارم هواداران هم صبور باشد تا بتوانیم در طول مسابقات بهترین نتیجه را بگیریم.

همچنین مطالعه کنید:

مالیات شرکت های بورس افزایش نمی یابد/ بازگشت آرامش به بازار

به گزارش کسب و کار نیوز، مجید عشقی رئیس سازمان بورس در یک نشست خبری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.