سه شنبه , ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / ورزشی / توپ و تور / سکوت عجیب در مورد انتخابات فدراسیون تنیس
فدراسیون تنیس

سکوت عجیب در مورد انتخابات فدراسیون تنیس

کسب و کار نیوز : بلاتکلیفی ادامه دار انتخابات فدراسیون تنیس و سکوت وزارت ورزش در مورد این فدراسیون به شائبه‌ها بیشتر از گذشته دامن می‌زند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, در میان فدراسیون‌هایی که در انتظار برگزاری انتخابات به سر می‌برند بلاتکلیفی فدراسیون تنیس بسیار عجیب است. فدراسیون‌هایی مثل کشتی و وزنه برداری گفته می‌شود هنوز در انتظار تایید صلاحیت کاندیداها هستند اما چرا انتخابات فدراسیون تنیس در بلاتکلیفی نگه داشته شده است؟ تنیس شرایط کاملاً متفاوتی با وزنه برداری و کشتی دارد چراکه ثبت نام برای انتخابات فدراسیون تنیس ۱۸ شهریور ۹۷ برگزار شد، تکلیف کاندیداها هم مشخص شده بود از ۵ نفر، سه نفر تایید شدند که در میان یک نفر انصراف داد و در حال حاضر انتخابات دو کاندیدا دارد.
اما اکنون نزدیک به ۹ ماه از ثبت نام کاندیداها و شش ماه هم از پایان دوره ریاست شایسته (۱۹ آبان ۹۷) می‌گذرد و وزارت ورزش هنوز چیزی در مورد برگزاری انتخابات اعلام نکرده است.
در این میان بعد از اینکه شش ماه از ثبت نام کاندیداها گذشت گفته شد شاید قرار است ثبت نام از کاندیداها مجدداً انجام شود اما هنوز این اتفاق هم رخ نداده است. نکته جالب این است که وزارت ورزش تکلیف انتخابات فدراسیون بیماری‌های خاص را مشخص کرد اما اسمی از تنیس نیاورد و همین مسئله باعث شده شائبه نخواستن مجید شایسته بیشتر از گذشته قوت بگیرد.
به نظر می‌رسد بهتر است وزارت ورزش برای پایان دادن به حواشی و شائبه‌های ایجاد شده هر چه زودتر تکلیف این فدراسیون را مشخص کند و یا حداقل سکوت خود را در مورد این فدراسیون بشکند. اینکه نزدیک به ۹ ماه بعد از ثبت نام هنوز وضعیت انتخابات مشخص نیست و هر زمان پیگیر برگزاری انتخابات می‌شویم تنها پاسخ بی خبری است، فقط حرف و حدیث‌ها را بیشتر می‌کند.

همچنین مطالعه کنید:

خداحافظی با لاستیک سنگین دولتی برای همیشه/ قیمتها ۲۵ درصد رشد کرد

از خرداد ماه سال گذشته، با تصویب ستاد اقتصادی دولت، لاستیک سنگین از زمره کالاهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *