سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سرخط خبرها / رشد صادرات سیمان بجنورد به ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان و ازبکستان

مدیرعامل شرکت سیمان بجنورد اعلام کرد

رشد صادرات سیمان بجنورد به ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان و ازبکستان

کسب و کار نیوز: مجمع سالانه سیمان بجنورد برای سال مالی منتهی به 29 اسفند97 با حضور بیش از 95 درصد سهامداران برگزار شد و 94.3 درصد از سود جاری بین سهامداران به عنوان سود نقدی، توزیع  شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی سیمان تامین شستا، کمال صدیقی مدیرعامل شرکت سیمان بجنورد در این جلسه و در گزارش خود اعلام کرد: سال گذشته  یک میلیون و۱۹۸ هزار و ۶۰۳ تن سیمان تولید و تحویل مشتریان داخلی و صادرات شد که نسبت به دوره مشابه ، از رشد ۷۴ درصدی برخوردار بوده است.

او توضیح داد: به لحاظ موقعیت جغرافیایی کارخانه و به دلیل پایین بودن سرانه استفاده سیمان در استان خراسان شمالی، بیش از ۶۵ درصد سیمان تولیدی توسط سایر استان ها مصرف می‌شود و در مجموع ۱۸۹٫۲۵۲ تن سیمان به چهار کشور ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان و ازبکستان صادر شده است.
صدیقی، افزایش رضایت مشتریان، توجه به درخواست های ذینفعان باتداوم و پایدارسازی کسب و کار و سودآوری شرکت، مدیریت هزینه ها، مدیریت مصرف انرژی، افزایش بازدهی تولید و فرایندهای داخلی، پیشگیری از آلودگی محیط زیست و جلوگیری از وقوع رویدادهای ناشی از کار به عنوان بخشی از مسئولیت های اجتماعی را از اهم اهداف راهبردی سیمان بجنورد عنوان کرد.

او با اشاره به مزیت‌های این شرکت در قالب گزارش به سهامداران گفت: تنوع محصول، کیفیت بالا، کادر متعهد و مجرب، وجود تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و بهره گیری از استانداردهای بین‌المللی مدیریت کیفیت IMS را بخشی از ویژگی های این شرکت در کنار استقرار سیستم مدیریت ریسک و سیستم مدیریت دانش دانست که در خدمت کار تیمی سیمان بجنورد است.

همچنین مطالعه کنید:

آزادسازی ۶ هزار محدوده و معدن حبس شده اقدامی شجاعانه بود/ وزارت صمت بر روند فعالسازی معادن نظارت دارد/ ارزش معادن کشف شده کشور بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار است

به گزارش کسب و کار نیوز، علیرضا رزم‌حسینی در آیین رونمایی از طرح آزادسازی شش‌هزار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *