صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پاویون دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه‌های ایران هلث و اینوتکس برپا می‌شود

پاویون دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه‌های ایران هلث و اینوتکس برپا می‌شود

پاویون شركت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های «ایران هلث» و«اینوتكس» با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری برپا می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، بیست‌ ودومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با هدف ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود. همچنین هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس افزایش تعامل بین سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور نیز همزمان با نمایشگاه ایران هلث در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» با حضور بیش از ۴۰۰ استارت‌آپ، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، شتابدهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر، منتور و مشاور برگزار خواهد شد.

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در سال رونق تولید در این دو نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند می‌توانند جهت حضور در پاویون ضمن ثبت نام در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی www.bpms.nsfund.ir ، با مجری برپایی پایون به شماره ۰۹۳۸۷۵۵۷۰۴۹ تماس بگیرند.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *