صفحه اصلی / استان ها / خراسان شمالی / درآمد خوب زباله گردهای بجنورد!
درآمد خوب زباله گردها

درآمد خوب زباله گردهای بجنورد!

کسب و کار نیوز : معاون خدمات شهری شهرداری بجنورد گفت: زباله گردهای بجنورد درآمد خوبی دارند و به همین جهت سالانه به تعداد این زباله گردها افزوده می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, محمد مهدی خاکشور با اشاره به اینکه تعداد سه چرخ‌هایی که در بجنورد به جمع آوری زباله می‌پردازند، ۱۷۰ دستگاه است، اضافه کرد: از این تعداد ۱۰۰ دستگاه سه چرخ دارای کارت شناسایی هستند و برای آنان از طرف شهرداری کد تعیین شده است و ۷۰ سه چرخ همچنان بدون شناسنامه هستند.
وی با اشاره به زباله گردهایی که گاری دارند، تصریح کرد: ۵۵ زباله گرد شناسایی شدند که از این تعداد ۲۲ گاری دارای کارت شناسایی است. همچنین تعداد وانت‌هایی که در کار فعالیت دارند ۳۹ وانت است که از این تعداد نیز ۲۳ وانت دارای کد است و کارت شناسایی دارند.
خاکشور با بیان اینکه ۶۰ زباله گرد “کولی ” در بجنورد شناسایی شده است، اظهار کرد: این دسته از زباله گردها هیچگونه کارت شناسایی ندارند و به دنبال ساماندهی شرایط آنها هستیم.
معاون خدمات شهری شهرداری بجنورد در رابطه با مشکلاتی که این زباله گردها برای مأموران شهرداری ایجاد می‌کنند، عنوان کرد: این زباله گردها کیسه‌های زباله را پاره می‌کنند و موجب کثیفی محیط می‌شوند و از طرفی کار را برای مأموران شهرداری سخت می‌کنند.
وی در رابطه با علت افزایش این نوع زباله گردها به علت درآمد خوب این فعالیت تصریح کرد: این افراد روزانه حدود ۲۰۰ هزار تومان درآمد دارند و زباله‌هایی که جمع آوری می‌کنند را به صاحبان انبار ضایعات می‌فروشند و بابت آن پول نقد دریافت می‌کنند.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *