چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سرخط خبرها / رحمانی وزیر توانمند است

ایرانژاد

رحمانی وزیر توانمند است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه رحمانی وزیر توانمندی است، گفت: وی چالش های وزارت صمت را به فرصت تبدیل کرده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بولتن نیوز، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه رحمانی وزیر توانمندی است، گفت: وی چالش های وزارت صمت را به فرصت تبدیل کرده است.
گروه اقتصادی: عبدالغفور ایران نژاد نماینده چابهار، نیک شهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه توانمندی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای مجلس اثبات شده است، گفت: آقای رحمانی در زمانی که در مجلس ریاست کمیسیون صنایع و معادن مجلس را بر عهده داشت، منشاء تحویل در بخشت صنعت و معدن کشور بودند.

وی با بیان اینکه ارتقای شاخص تولید، بهبود کیفیت تولیدات، توجه به بخش تولید، جلوگیری از واردات کالاهایی که در داخل تولید می شوند، افزایش صادرات، دادن مشوق های صادراتی و رونق تولید از جمله وعده های وزیر صمت به مجلس برای رای اعتماد بود، گفت: ما شاهد هستیم که وزیر در حال تحقق وعده هاست و در همین مسیر گام بر می دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس افزود: بعنوان مثال آقای رحمانی اخیرا اعلام کرده که از واردات پوشاک و لوازم خانگی که در داخل کشور تولید می شود، جلوگیری می کند که این تصمیم ایشان درست و بجا بوده و در راستای حمایت از تولیدات داخلی است.

ایران نژاد نظارت خوب و ضابطه مند وزیر صمت بر امور وزارتخانه و زیر مجموعه ها را یکی دیگر از ویژگی مثبت آقای رحمانی ذکر کرد و یاداور شد: زمانی که ایشان وزارتخانه را بر عهده گرفت، چالش های جدی در بخش های مختلف وزارتخانه وجود داشت اما این وزیر به لیل داشتن توانائی و تجربه کافی، چالش ها را به فرصت تبدیل کرد.

وی افزود: بعنوان مثال در بحث خودرو ما شاهد نارضایتی مردم و مشتریان بودیم بطوریکه عمل نکردن خودروسازان به تعهدات خود، مورد اعتراض همیشگی مردم در مراجعات به دفاتر نمایندگان بود.

نماینده چابهار، نیک شهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی امروز دیگر آن نارضایتی گذشته وجود ندارد، گفت: در حال حاضر وزارت صمت به وعده های خود به مشتریان عمل می کند.

ایران نژاد با بیان اینکه آقای رحمانی تولید خودرو از حدود ۶۰۰ عدد در روز را به بیش از ۲ هزار عدد رساند، گفت: ما امروز شاهد تبدیل چالش ها به فرصت هستیم و باید از این اقدامات حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه آقای رحمانی بازار خودرو را کنترل و ساماندهی کرد، گفت: البته انتظار بر این است که قیمت خودرو واقعی شود که امیدواریم این امر در روزهای آینده محقق شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه بخش معدن کشور هم در حال رشد و ترقی است، تصریح کرد: ایشان همچنین گامهای خوبی در بخش معادن کشور برداشت و در حال رفع مشکلات این بخش است.

ایران نژاد با بیان اینکه وضعیت وزارت صمت بخصوص بخش صنعت و خودرو در روزهای آینده با مدیریت درست آقای رحمانی بهتر می شود، اضافه کرد: در مجموع عملکرد آقای رحمانی در وزارت صمت مثبت و خوب بوده و ما از اقدامات ایشان که در راستای شعار سال و رونق تولید ملی است، حمایت می کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

تخصیص ۱۰۰ میلیون دلار برای ترخیص روغن خام/افزایش قیمت نان تخلف است

به گزارش کسب و کار نیوز، صدیف بیک زاده در مورد مورد گرانی نان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *