صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / انجام قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز «اُمید آینده»

در روز یک شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه صورت گرفت

انجام قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز «اُمید آینده»

کسب و کار نیوز: قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز «اُمید آینده»، در روز یک شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه سال 1398، با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان، مدیران و جمعی از رؤسای شعب بانک آینده، انجام شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در این جشنواره، که از پانزدهم اسفندماه سال ۱۳۹۷ آغاز و تا پایان سی و یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۸، ادامه داشت؛ تعداد ۱٫۳۰۳ (یک هزار و سیصدوسه) نفر، واجد شرایط برای حضور در قرعه کشی، شناخته شدند. جوایز این دوره از جشنواره قرض الحسنه پس انداز «اُمید آینده»، شامل: ۱ (یک) دستگاه تبلت، ۱۰ (ده) جایزه ۵ (پنج) میلیون ریالی و ۱۰۰ (یک صد) جایزه ۱ (یک) میلیون ریالی بود.
پس از انجام قرعه کشی، خانم هلیا عنایت خانی، برنده ۱ (یک) دستگاه تبلت؛ جایزه ویژه این دوره شدند.
هم چنین؛ ۱۰ (ده) برنده جایزه ۵ (پنج) میلیون ریالی نیز؛ خانم ها: نعیمه کاتب خیابانی، اسماء اخوان گلابی، فاطمه جدلی، پریا حیدری، ریحانه افشاری، بی بی معصومه موسوی، ترانه احمدپور کیوانی و غزل قرشی و آقایان: علی مرادی و نیما نوذری بودند.
لازم به ذکر است؛ جشنواره «اُمید آینده»، در امتداد کارزار «نهال آینده» بر بستر محصول دانش آموزی قرض-الحسنه پس انداز، در اسفندماه سال گذشته با توزیع «سبزه آینده» در بین دانش آموزان، آغاز شد تا ضمن تهیه عکسی از این سبزه ها، در کنار سفره هفت سین خود، در جشنواره نیز، شرکت و افتتاح حساب نمایند.
شایان ذکر است؛ بانک آینده، در راستای آشنایی با مقوله بانک و ایجاد توجه بیشتر در کودکان و نوجوانان به امر قرضالحسنه پس انداز و دوراندیشی برای داشتن «آینده ای روشن»، برای دانش آموزانی که اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز دانش آموزی کردند؛ هدیه ۳۰۰٫۰۰۰ (سیصد هزار) ریالی، در نظر گرفته است.
مشتریان محترم؛ می¬توانند برای اطلاع از اسامی سایر برندگان، به تارگاه بانک آینده، به نشانی: www.ba24.ir مراجعه فرمایند.

همچنین مطالعه کنید:

رونمایی از نسخه جدید موبایل بانک سینا با امکان ثبت، تایید و انتقال چک های صیادی

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، پیرو اجرای قانون جدید صدور چک و در راستای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *