سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سرخط خبرها / راهکار‌های یک عضو کمیسیون صنایع برای کاهش قیمت خودرو
مجلس

عضو کمیسیون صنایع مجلس تشریح کرد

راهکار‌های یک عضو کمیسیون صنایع برای کاهش قیمت خودرو

کسب و کار نیوز: عضو کمیسیون صنایع مجلس راه‌کار‌های کاهش قیمت خودرو را تشریح کرد.

سیدمهدی مقدسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در تشریح راه‌کار‌های کاهش قیمت خودرو، گفت: یکی از راه‌کار‌های کاهش قیمت خودرو این است که خودروساز‌ها هزینه‌های تولید خودرو را کاهش دهند که با افزایش تولید می‌توان هزینه‌ها تولید را کاهش داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، وی افزود: با توجه به اینکه در بخش تولید هزینه‌های ثابت مانده‌اند، اگر هر چه تعداد تولید خودرو افزایش یابد به طور منطقی هزینه تولید خودرو کاهش می‌یابد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: اقدام دیگر افزایش میزان تولید خودرو است تا با این کار عرضه و تقاضا در این بازار به تعادل برسد تا این امر سبب کاهش قیمت‌ها شود.

مقدسی تصریح کرد: کاهش هزینه‌های جانبی در صنعت خودرو نیز از جمله عواملی است که باعث کاهش هزینه‌های تولید و در نتیجه باعث پایین آمدن قیمت خودرو در بازارمی‌شود.

مقدسی خاطر نشان کرد: برخی از افراد و دلالان با باند بازی و ثبت قیمت خودرو در سایت‌ها سبب بالا رفتن غیر منطقی و آشفته کردن بازار خودرو می‌شوند، اضافه کرد: ضروریست تا دستگاه قضا و سایر دستگاه‌ها مانند پلیس فتا بر این امر نظارت و با کسانی که قیمت‌های جعلی برای خودرو‌ها اعلام می‌کنند برخورد کنند؛ که این هم می‌تواند تا حدودی جلوی افزایش قیمت‌ها و نابسامانی در بازار خودرو بگیرد.

همچنین مطالعه کنید:

جزئیات سرقت اطلاعات مشتریان بانک‌ ملت/ بانک ملت: فقط اطلاعات هویتی سرقت شده نه اطلاعات مالی

به گزارش کسب و کار نیوز ، علیرغم انتشار اخباری مبنی بر لو رفتن اطلاعات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *