سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سرخط خبرها / ۴۰ هکتار از جنگلها و مراتع ارتفاعات گچساران در آتش سوخت
آتش سوزی در شهرستان گچساران

۴۰ هکتار از جنگلها و مراتع ارتفاعات گچساران در آتش سوخت

رئیس اداره منایع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران گفت: در پی آتش سوزی بالغ بر 40 هکتار از جنگلها و مراتع ارتفاعات آبگرمو، امامزاده اسماعیل و کارکنان دولت گچساران سوخت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, فرجام جلیلی افزود: آتش سوزی در کوه‌های کارکنان در ساعت ۱۶ روز گذشته در شهرستان گچساران آغاز شد.
وی بیان کرد: این آتش سوزی پس از یک ساعت مهار شد که مجددا این آتش در جای دیگر از کوه های کارکنان و ارتفاعات آغاز شد و پس از تلاش بسیار در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه سه شنبه شب مهار شد.
رئیس اداره منایع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران تصریح کرد: این آتش سوزی از کنار منازل شهری در محله کارکنان دولت گچساران آغاز و از پایین به ارتفاعات کشیده شده بود.
جلیلی عنوان کرد: برای مهار این آتش سوزی بالغ بر ۱۵ نفراز نیروهای محلی، منابع طبیعی، انجمن کوهنوردی و محیط زیست شرکت کردند.
وی ادامه داد: بر اثر این آتش سوزی بالغ بر ۴۰ هکتار از جنگلها و مراتع ارتفاعات آبگرمو، امامزاده اسماعیل و کارکنان دولت گچساران سوخت.
رئیس اداره منایع طبیعی و آبخیز داری شهرستان گچساران اضافه کرد: وزش باد شدید این آتش را به سمت ارتفاعات کشانده و آن را گسترش داده بود.

همچنین مطالعه کنید:

تلمبار اجناس تاریخ مصرف گذشته در بوفه ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، این در حالی است که به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *