چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / مصرف بیش از ۱۷۰میلیون مترمعکب سی‌ان‌جی در کردستان
مصرف سی‌ان‌جی در کردستان

مصرف بیش از ۱۷۰میلیون مترمعکب سی‌ان‌جی در کردستان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به مصرف ۱۷۱ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در سال ۹۷، از فعالیت ۵۲ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی این منطقه برای خدمت‌رسانی به شهروندان خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, فریدون یاسمی در این باره گفت: پارسال روزانه ۴۶۹ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در استان مصرف شد که با توجه به فعال بودن همه جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی منطقه، در مصرف بنزین نیز تاثیرگذار بوده و سبب کاهش مصرف ۱۷۱ میلیون لیتری این فرآورده در سال ۹۷ شده است.
وی افزود: با توجه به شرایط جغرافیای، کوهستانی بودن و کمبود زمین در سطح استان، تلاش و برنامه‌ریزی برای استفاده کامل و بهینه از ظرفیت کامل جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه و افزایش تعداد جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی در سطح استان است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به مصرف ماهانه بیش از ۱۴ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در منطقه و توجه جدی به رعایت حقوق شهروندی در مجاری عرضه، فعال بودن نازل‌های جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی و کاهش میزان زمان انتظار شهروندان در صف دریافت سوخت، افزود: هم‌اکنون ۳۲۶ نازل فعال سوختگیری در ۵۲ جایگاه استان به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند.
یاسمی در پایان با اشاره به استانداردسازی بیش از ۹۲ درصد جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی منطقه کردستان به شهروندان توصیه کرد از دستکاری غیرمجاز مخازن خودرو خودداری و به کارگاه‌های مجاز تعمیرات خودروهای سی‌ان‌جی‌سوز مراجعه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش ۷ درصدی تعرفه برق از امروز اعمال می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز ، محمد حسن متولی‌زاده، با بیان اینکه در قالب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *