صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / استعداد «عصر جدید» در راه تیم ملی تیراندازی
در راه تیم ملی تیراندازی

استعداد «عصر جدید» در راه تیم ملی تیراندازی

رییس فدراسیون تیراندازی گفت: فروغی نباید استعداد برنامه عصر جدید را با خودش مقایسه می‌کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, شب گذشته در جریان دور جدید برنامه عصر جدید محمدمهدی حیدریان برای دومین بار روی صحنه رفت و با تبحر خود در تیراندازی همه را به وجد آورد. این برنامه در حالی اجرا شد که تعدادی از ملی پوشان تیراندازی هم به عنوان میهمان ویژه در سالن حاضر بودند.
جواد فروغی، عضو تیم ملی تیراندازی روی صحنه حاضر شد، اما نظر مثبتی نسبت به این شرکت کننده عصر جدید نداشت. این در حالی بود که نجمه خدمتی علاوه بر اعلام نظر مثبت خود، از دعوت این شرکت کننده به فدراسیون تیراندازی خبر داد.
در همین راستا با رییس فدراسیون تیراندازی تماس گرفتیم و درباره وضعیت این استعداد سوال کردیم. علی دادگر درباره دعوت محمدمهدی حیدریان به فدراسیون به “ورزش سه” گفت: با توجه به اینکه این جوان با حضور در صداوسیما نشان داد استعداد مناسبی در رشته تیراندازی دارد، از او دعوت کردیم. بعد از شرکت در برنامه عصر جدید حیدریان ثابت کرد که استعدادش توام با خلاقیت و نوآوری بوده و به همین خاطر او بلافاصله در فدراسیون حاضر شد. از این جوان در ۳ رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی تست هایی توسط مربیان گرفتیم.
وی افزود: نظر مربیان و کارشناسان حاکی از این است که حیدریان استعداد خوبی در رشته تیراندازی دارد و استعدادش در تپانچه بیشتر از تفنگ است. ما هم از این جوان مستعد استقبال کردیم. در تلاشیم شرایط را برای تست های بعدی و تمرینات او فراهم کنیم. احتمال دارد در شهرستان محل سکونت این ورزشکار با همکاری اداره کل ورزش و استان کرمان یک سالن تیراندازی مخصوص جوانان آن شهرستان با مساعدت فدراسیون راه اندازی کنیم. به نظر می رسد این جوان با اندکی تمرین می‌تواند در آینده جزو تیراندازان خوب کشورمان باشد و به تیم ملی هم راه یابد.
رییس فدراسیون تیراندازی در خصوص اینکه اظهارنظر جواد فروغی، ملی پوش تیراندازی در مخالفت با استعداد بازتاب های منفی داشته، عنوان کرد: همین که یک جوان ۲۰ ساله از یک شهرستان کوچک و محروم بدون داشتن هر گونه مربی، بدون داشتن سلاح مناسب و بدون داشتن امکانات اولیه، آن هم در جمع هزار نفری تماشاگران در مقابل دوربین های تلویزیونی چنین نمایشی داشته، برای ما ارزش و اهمیت بالایی دارد. شاید جواد فروغی این جوان را با خودش که سال‌های سال بهترین سلاح و امکانات را دارد، مقایسه کرده است. از نظر من او باید این استعداد را با یک جوان مشابه خودش مقایسه می کرد نه یک ملی پوش تیراندازی!

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *