صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / امضای سه تفاهم نامه همکاری با دانشگاه ملی قرقیزستان

با سفر تیم جهاد دانشگاهی صورت گرفت

امضای سه تفاهم نامه همکاری با دانشگاه ملی قرقیزستان

سه تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه ملی قرقیزستان به امضا رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز، این سه پروتکل در زمینه‌های پرورش قارچ، گیاهان دارویی و اصلاح نژاد است.

نورقازیف، رئیس دانشگاه ملی کشاورزی قرقیزستان در مراسم امضای این تفاهم نامه‌ها گفت: با فعال کردن مرکز همکاری‌های مشترک می‌توانیم تمامی موضوعات پیشنهادی در سفر طرفین را پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه سفارت ایران همواره کمک حال ما بوده است، ادامه داد: با توجه به نامگذاری امسال توسط رئیس جمهور قرقیزستان با نام “توسعه مناطق و دیجیتال سازی” این توافقات به تسریع در تحقق اهداف کمک می‌کند.

دکتر محمد رضا پورعابدی، معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی نیز در حاشیه امضای سه تفاهم نامه همکاری مشترک گفت: با بازدیدهای میدانی انجام شده از حوزه‌های علمی قرقیزستان و بررسی زمینه‌های کاری مشترک، مشخص شد که می‌توان در سطوح بسیار بالاتری همکاری کرد.

وی افزود: برای عملیاتی کردن این تفاهم نامه‌ها تلاش می‌کنیم و به زودی فردی را به عنوان مسئول پیگیری مفاد آن معرفی خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: باید هر چه سریع‌تر برنامه‌های علمی و تجاری مورد توافق طرفین اجرایی شود.

دکتر محمدرضا پورعابد ی-معاون پژوهشی و فناوری جهاد دانشگاهی-، دکتر یزدانی -مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاد دانشگاهی- و دکتر رضا شاهین فر -رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی- به منظور بررسی زمینه‌های همکاری مشترک به قرقیزستان سفر کردند.

طبق اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، این سفر به دنبال سفر هیئت علمی قرقیزستان به خراسان شمالی و امضای تفاهم نامه همکاری با رئیس جهاد دانشگاهی استان صورت گرفته است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

با این اقدامات جان تازه ای به پرینتر خود ببخشید

عمر مفید پرینتر‌ها، که از ماشین‌های اداری پرکاربرد محسوب می‌شوند، به عواملی مانند مدل، برند، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *