صفحه اصلی / اصناف / مشکلی در تأمین مرغ و شکر ماه رمضان وجود ندارد

مشکلی در تأمین مرغ و شکر ماه رمضان وجود ندارد

رسول جهانگیری عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران در خصوص طرح‌های نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان اظهار کرد: از شنبه هفته گذشته، گروه‌های بازرسی اصناف در سطح شهر برای کنترل قیمت‌ها و نحوه عرضه مایحتاج مردم در ماه مبارک رمضان مستقر شده‌اند و در حال نظارت کامل بر بازار هستند.

به گزارش کسب و کار نیوز، رئیس اتاق اصناف مرکز اصفهان خاطرنشان کرد: عرضه کالاهای تنظیم بازار و کالاهایی که بیشتر در این ماه اثرگذار هستند به خوبی نظارت می‌شود. وی در ادامه افزود: قیمت مرغ با توجه به جوجه ریزی که انجام شد با افزایش عرضه‌ها حالت منطقی‌تر به خود گرفت و از ۱۷ هزار تومان آرام آرام به محدوده ۱۱ هزار تومان رسید. جهانگیری تأکید کرد: قیمت‌ها به صورت دستوری قابل کنترل نیستند و تلاش بر این بوده که با منطقی کردن عرضه و تقاضا، قیمت‌ها را به سمت حالت واقعی سوق داد. وی یادآور شد: بر همین اساس، مشکلی در تأمین مرغ و شکر وجود ندارد و کلیه واحدهای قنادی و مصرف‌کننده شکر، از نظر تأمین شکر مشکلی نداشته و در سطح اصناف نیز، شکر به میزان کافی در دسترس وجود دارد.

رئیس اتاق اصناف مرکز اصفهان متذکر شد: زولبیا و بامیه قیمت مشخصی ندارد و بر اساس میزان کیفیت، قیمت‌گذاری می‌شود و کارشناسی‌های لازم در خصوص متناسب بودن قیمت و کیفیت این محصول در بازار به صورت مستمر ادامه دارد و انتظار داریم همچون سال گذشته، این قیمت‌گذاری به خوبی رعایت شود. وی اعلام داشت: اگر شرایطی پیش آمد که کمیسیون نظارت، زولبیا و بامیه را قیمت‌گذاری کند، حتماً به این مسأله ورود خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

آپارتمان در تهران چند قیمت خورد؟

به گزارش کسب و کار نیوز، براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه  …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *