صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / تاکید فرمانده ناجا بر ضرورت تقویت همکاری‌های مشترک برای کنترل بازار

تاکید فرمانده ناجا بر ضرورت تقویت همکاری‌های مشترک برای کنترل بازار

فرمانده نیروی انتظامی در نشست با رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید بر تقویت همکاری‌های مشترک برای کنترل بازار گفت: در برخورد با مخلان اقتصادی و دانه درشت‌ها کوتاه نمی‌آییم.

سردار اشتری

به گزارش کسب و کار نیوز سردار اشتری در نشست با رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به توسل دشمنان به جنگ اقتصادی و اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران اسلامی اظهارکرد: امروز در شرایط حساسی هستیم و همه ما  به فرا خور مسئولیتی که داریم باید تلاش کنیم در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در عرصه اقتصادی نابسامانی به وجود نیاید. هر چند که امروز شاهدیم  بیشترین حجم فشارهای اقتصادی روی مردم است و باید تمام توان و تلاشمان را برای مدیریت فضا و کنترل بازار معطوف و متمرکز کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دیدار جمعی از فرماندهان، مدیران و روسای ناجا با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در هفته گذشته گفت: آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار بر رونق تولید، تشدید اقدامات در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و … تأکید داشتند.

وی ادامه داد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های مأموریتی نیروی انتظامی است و برای تحقق این مهم با بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌های موجود، اقدامات مان را تشدید کرده‌ایم و این روند به‌جد ادامه دارد.

اشتری با اشاره به اهمیت مدیریت فضای اقتصادی کشور و کنترل بازار اظهار کرد: در مقابله با مخلان اقتصادی به هیچ‌وجه کوتاه نمی‌آییم و در این میان برخورد با «دانه درشت‌ها» از اولویت‌های اساسی ما است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهمنامه میان مسئولان نیروی انتظامی و سازمان تعزیرات حکومتی طی سال گذشته گفت: لازم است که بر مبنای نیازمندی‌ها، مفاد این تفاهمنامه به روز شود همچنین باید بر تقویت تعاملات بر مبنای بهره‌مندی از بانک‌های اطلاعاتی و سامانه‌های نوین تمرکز کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر لزوم تشکیل کارگروه مشترک به منظور همکاری میان ناجا و سازمان تعزیرات حکومتی اظهارکرد: قطعا همکاری‌های مشترک و هم‌افزایی می‌تواند به کنترل مطلوب‌تر بازار و مدیریت فضای کسب و کار و اقتصاد کشور منتج شود.

وی با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت‌های پلیس گفت: نیروهای پلیس در مقاطع زمانی مختلف و برای انجام مأموریت‌ها همواره در آماده باش کامل هستند و امروز برای برخورد با مخلان اقتصادی و سرچشمه‌های نابسامانی در بازار نیز به‌جد ورود پیدا می‌کنیم و این روند را با قاطعیت و اقتدار ادامه می‌دهیم. در این میان سازمان‌های متولی و همکار چون سازمان تعزیرات حکومتی نیز باید از ظرفیت‌های موجود برای کمک و همراهی به نیروی انتظامی بهره ببرند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

پول‌های بر باد رفته در سایت‌های شرط بندی

به گزارش کسب و کار نیوز، «سعید» ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه زندگی‌اش را طی ۵ ماه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *