صفحه اصلی / استان ها / خراسان جنوبی / افزایش ۱۰ درصدی قیمت نان یارانه‌ای در خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد:

افزایش ۱۰ درصدی قیمت نان یارانه‌ای در خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد: قیمت انواع نان یارانه‌ای در استان ۱۰ درصد افزایش یافت.

 

به گزارش کسب و کار نیوز، داوود شهرکی قیمت جدید انواع نان در استان را اعلام کرد و گفت: این قیمت‌ها از ۱۴ اردیبهشت ماه ابلاغ شده و توسط نانوایان قابل اجرا است.

وی افزود: طبق تعرفه جدید هر قرص نان سنگک ماشینی با وزن چانه ۴۰۰ گرمی ۶۶۰ تومان، سنگ سنتی با همین وزن ۷۱۵ تومان و نان لواش تنوری عراقی و سنتی با وزن چانه ۲۰۰ گرم ۲۷۵ تومان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین قیمت جدید نان لواش ماشینی بالشتکی با وزن چانه ۲۲۰ گرم و لواش ماشینی دوار با وزن چانه ۲۳۰ گرم ۲۷۵ تومان و لواش ماشینی اتومات با وزن چانه ۱۶۰ گرم ۲۲۰ تومان اعلام شد.

وی بیان کرد: نرخ جدید نان بربری، فری ماشینی و تافتون سنتی و ماشینی با وزن ۴۵۰ گرم هر قرص ۵۵۰ تومان و تافتون دستگاهی (انبوه پز) با وزن چانه ۹۰۰ گرم ۱,۱۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

شهرکی با اشاره به قیمت‌های جدید آرد تحویلی درب کارخانه به نانوایان نیز گفت: از امروز هر کیلوگرم آرد نیز به قیمت ۸۰۰ تومان به نانوایان عرضه خواهد شد.

وی از مردم خواست نان مورد نیاز خود را تنها با قیمت‌های اعلام شده خریداری کنند و به هیچ وجه حاضر به پرداخت مبلغی بیشتر از میزان اعلام شده در نانوایی‌های یارانه‌ای نشوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی یادآور شد: چنانچه شهروندان تخلفی مشاهده کردند مراتب را به سامانه ۱۲۴ سازمان صمت اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.
انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

آپارتمان در تهران چند قیمت خورد؟

به گزارش کسب و کار نیوز، براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه  …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *